صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه

برنامه از "فوتبال چه خبر؟" شنبه 10 تیر با حضور علیرضا رعدی، مربی و مدرس فوتسال و کاظم سلیمانی، دبیر سازمان لیگ فوتسال به تحلیل نحوه برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتسال اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ علیرضا رعدی، مربی و مدرس فوتبال پیرامون نحوه برگزاری مسابقات لیگ برتر اظهار کرد: تیم ملی فوتسال بدون برنامه و تدارکات وارد بازی های جام جهانی شد و خوشبختانه روی سکوی سوم نیز قرار گرفت. در آن زمان ما نگران شدیم چون فکر می کردیم دیگر کسی به حال فوتسال دل نمی سوزاند و می گویند این تیم را هر طوری بفرستیم نتیجه می گیرد.
قرار بود در مسابقات لیگ برتر 7 مسابقه برای 14 تیم برگزار شود که تنها 3 مسابقه برگزار شد. در این رابطه چراهای زیادی وجود دارد که خیلی از آنها را نمی توان گفت. شرایط خوبی در فوتسال حاکم نیست و یکی از دلایلش این است که فوتسال مسئول ندارد. بالغ بر 12 میلیون نفر در ایران فوتسال بازی می کنند و بیشتر از فوتبال شرکت کننده دارد. کمیته فوتسال شرایط سنگینی دارد و مسئولی می خواهد که 7 صبح بیاید و آخر وقت پای کار بیاستد. فوتسال ما خود را به قهرمانی جهان نزدیک کرده و باید از آن حمایت شود فوتسال درآمدی ندارد و در حال حاضر توسط یکسری عاشق گذران می کند. با روند کنونی تا پایان فصل تعداد بیشتری از تیم ها کناره گیری خواهند کرد.
کاظم سلیمانی، دبیر سازمان لیگ فوتسال درخصوص حاشیه های برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتسال بیان کرد: هفته اول مشکلات عدیده ای داشتیم و تعدادی تیم ها به علت عدم تامین مالی کناره گیری کردند. بعضی از تیم هایی که نتوانستند وارد لیگ برتر شوند می خواستند حاشیه هایی را درست کنند تا لیگ پویایی نداشته باشیم ولی بازی ها به نحو احسن برگزار شد. در مورد بازی تیم های آذرخش و فرش آرا مشهد ماده 84 اعمال و بازی 3 بر 0 به نفع فرش مشهد اعلام و پرونده به کمیته انضباطی ارجاع داده شد. دو تیم در قم مسائل حاشیه ای داشتند و هیئت فوتبال قم هم با ما همکاری نکرد. تیم دبیری نیز به پارسیان شهر قدس واگذار شد.
وی در ادامه تاکید کرد: از سرپرستان و مدیران عامل باشگاه درخواست می کنیم که دستورالعمل های آئین نامه انضباطی، نقل و انتقالات و برگزاری مسابقات را مورد مطالعه قرار دهند تا با مشکل مواجه نشوند.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر" شنبه 10 تیر با اجرای شهاب قاسمی تقدیم شنوندگان شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه همه روزه (بجز جمعه ها) از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • اظهارات پندار توفیقی در مورد شکایت تیموریان و رضایی از استقلال

  • اظهارات رئیس کمیته نقل و انتقالات در مورد حق رشد بازیکنان

  • تلاش صبای قم برای بازگشت به لیگ برتر

  • وضعیت گیتی پسند برای حضور در مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا

  • علی لطیفی و برنامه هایش در تیم اکسین البرز

  • دهشمند: علی حنطه دل و جرات بها دادن به بازیکنان بومی اراک را دارد

  • احیای دوباره تیم صنعت ماشین سازی تبریز

  • نگاهی به یارگیری تیم استقلال برای فصل جدید

  • آشفتگی در بازار نقل و انتقالات فوتبال کشور

  • شرایط پرسپولیس برای انتقال علیرضا بیرانوند به فنر باغچه