صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه

برنامه از "فوتبال چه خبر؟" با حضور امیر غفرانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز به مبحث انتقال تیم فوتبال سایپا به استان البرز و واگذاری تیم اکسین البرز اختصاص داشت.

به گزارش رادیو ورزش؛ امیر غفرانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز پیرامون انتقال تیم فوتبال سایپا به استان البرز اظهار کرد: قبل از حضور بنده در اداره کل ورزش و جوانان، مذاکراتی با شرکت سایپا درخصوص انتقال تیم فوتبال سایپا که سابقا در استان البرز و به نام استان البرز در مسابقات شرکت می کرد؛ انجام گرفته بود که ما هم پیگیری کردیم و جلسه ای در این رابطه برگزار شد. ما حاضریم میزبان باشگاه فرهنگی و ورزشی سایپا در استان البرز باشیم و می توانیم زیر ساخت خود را در اختیار تیم سایپا قرار دهیم و آنها هم درخواست داشته اند که کمک مالی به تیم شان شود. قرار شد درخواست ما در هئیت مدیره تیم مطرح شود و در جلسه بعدی که تا قبل از شروع لیگ برگزار خواهد شد به نتیجه نهایی برسیم.
غفرانی درخصوص تیم اکسین البرز توضیح داد: تیم اکسین البرز امسال هم در استان البرز می ماند. مدیر عامل اکسین نظرشان بر این است که تیم داری نکنند ولی نمی توانند تیم را از استان خارج کنند. این کار نیاز به مجوز کمیسیون ماده 5 دارد و فدراسیون هم قانونی دارد که نمی شود این تغییر و تحولات را انجام داد درنتیجه تیم قطعا در البرز می ماند. در روز چهارشنبه با مدیر عامل باشگاه جلسه خواهیم داشت و تعیین تکلیف خواهیم کرد. اگر باشگاه اکسین تمایل داشته باشد زمین در اختیارش قرار می دهیم و اگر هم نمی خواهند فعالیت کنند؛ رایزنی می کنیم و باشگاه را با شرایطی که دارند واگذار می کنیم. اگر زودتر به ما اعلام کرده بودند که مایل به تیم داری نیستند؛ پیگیری می کردیم. متقاضی در استان البرز کم نیست ولی زمان ما تا شروع لیگ محدود است و هر کسی این تیم را بگیرد باید سریع تیم را جمع کند.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر" یکشنبه 21 خرداد با اجرای حافظ کاظم زاده تقدیم شنوندگان شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه همه روزه (بجز جمعه ها) از رادیو ورزش پخش می شود.

مرتبط با این خبر

  • زنده بررسی هفته 19لیگ برترفوتبال در همگام با لیگ

  • سردار باران چشمه عضویت در هیئت مدیره باشگاه تراکتور سازی را تکذیب کرد

  • پیوس: طارمی باید می ماند و دینش را به پرسپولیس ادا می کرد

  • پاسخ محمودزاده به حواشی بازی ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان

  • واگذاری ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر به منطقه آزاد اروند

  • علت قراردادهای طولانی مدت استقلال با بازیکنان جوان

  • حرفه ای سازی باشگاه های فوتسال تا سال 2019

  • انتخاب درست یک حامی برای پیراهن تیم ملی فوتبال در جام جهانی

  • کشمکش های مالک باشگاه نفت طلائیه و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران

  • نورچشمی وزارت ورزش، استقلال یا پرسپولیس