از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

علیزاده: ربیعی با منش پهلوانی خود فوتبال رفسنجان را حرفه ای‌تر کرد

برنامه "از فوتبال چه خبر؟" سه شنبه 14 مرداد با علی علیزاده، معاون فنی باشگاه مس رفسنجان، درباره چگونگی صعود این تیم به لیگ برتر و برنامه های پیش رو گفتگویی انجام داد.

1399/05/15
08:33

به گزارش رادیو ورزش؛ علی علیزاده، معاون فنی باشگاه مس رفسنجان، در خصوص مسیری که این تیم طی کرد تا به رقابتهای لیگ برتر برسد به "برنامه از فوتبال چه خبر؟" رادیو ورزش گفت: امسال بازیها 13 ماه طول کشید. ما ابتدا با میشو کرستیچوویچ قرارداد داشتیم؛ اما با وی به تفاهم نرسیدیم. 12 روز به شروع بازیها مانده بود که ربیعی هدایت تیم را قبول کرد. تفکرمان این بود یک برنامه 3 ساله داشته باشیم تا تیم را به لیگ برتر ببریم. خداروشکر از هدفمان جلوتر حرکت کردیم و توانستیم نیم فصل اول، قهرمانی را بدست بیاوریم و در نهایت به لیگ برتر صعود کنیم.
وی، در پاسخ به این سوال که باشگاه مس رفسنجان برای حضور پر قدرت در لیگ برتر چه برنامه ای دارد، اظهار کرد: تیمی که از لیگ یک می خواهد به لیگ برتر صعود کند، کار سختی دارد و ماندن در لیگ برتر کار سخت تری است. سال دیگر قطعاً کار سختی داریم.
معاون فنی باشگاه مس رفسنجان ادامه داد: از محمد ربیعی تشکر می کنم. وی مربی با معرفت، با اخلاق و با منش پهلوانی است که تفکر مس رفسنجان را حرفه ای تر کرد. ما قرارداد ربیعی را اسفندماه تمدید کردیم و یک فصل دیگر در خدمت وی هستیم. برنامه 5 ساله ای داریم که انشالله در لیگ برتر بتوانیم تیم را آسیایی کنیم.
علیزاده در خصوص برنامه ای که این تیم برای فصل نقل و انتقالات دارد، گفت: یکی از مشکلاتی که امسال داشتیم، این بود طبق شرایط باشگاه بایستی بازیکنان زیر 25 سال و زیر20 سال بومی می گرفتیم؛ به همین جهت دست ربیعی یک مقدار بسته بود؛ اما از این پس هر کس که لایق باشد وارد این تیم می شود. مطمئناً اسکلت تیم را حفظ می کنیم و نسبت به آن بازیکنان خوب و جوان به تیم اضافه خواهیم کرد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو باشید.
برنامه از فوتبال چه خبر؟ با اجرای امیرحسین طبسی و تهیه کنندگی احمدرضا طاهری، شنبه تا پنج شنبه ساعت 16 به مدت 60 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش روی آنتن می رود.
شما مخاطب محترم رادیو ورزش می توانید پیشنهادات و انتقادات خود درباره این برنامه را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟