از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

دادرس در گفتگو با رادیو ورزش: چرا خبر بخشش آقای کفاشیان در سایت فدراسیون منتشر نشد؟

مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره حواشی اخیر این رووزهای فدراسیون با برنامه "از فوتبال چه خبر؟" رادیو ورزش گفتگو کرد.

1399/04/01
19:25

به گزارش رادیو ورزش، مهدی دادرس عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره آخرین شرایط فدراسیون و بازگشت علی کفاشیان در برنامه "از فوتبال چه خبر؟" رادیو ورزش گفت: مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال گفت حکم آقای کفاشیان و کم شدن محرومیت هیچ وقت روی سایت فدراسیون کار نشد و فقط اعلام کردند 4 سال بخشیده شد. من از رفتار آقایان تعجب می کنم. باید ببینیم 4 سال از حکم ایشان کم شده یا تبرئه شده اند.
دادرس در ادامه گفت: 6-7 ماه پیش جلساتی داشتیم و از کفاشیان و ترابیان دعوت کردیم که درباره محرومیتش توضیح دهد. به مرور اعلام احکام طولانی شد و اعلام شد بازرسی کل کشور نظراتی داشته و در واقع به نحوی پرونده را به منزلشان بردند! فدراسیون دفتر دارد اگر هم با من اختلاف دارید درست نیست که جلسات مربوطه خارج از فدراسیون برگزار شود؛ البته من نمی دانم حکم عادلانه بوده یا خیر و این نظر کارشناسی است.
عضو کمیته استیناف اظهار داشت: آن شرکت کلاهبرداری که سر خیلی از فدراسیون ها را هم کلاه گذاشته در نوع خودش جالب بود. ما در آن جلسه درباره اینکه چرا از آن شرکت کلاهبردار شکایت نشد از کفاشیان سوال پرسیدیم و جواب های وی مکتوب شد. حتی اطلاعات تکمیلی محرمانه ای در ادامه به ما ابلاغ شد اما چون پرونده دیگر در دست من نبود، واقعا اطلاعی ندارم که در ادامه جزییات پرونده به چه صورت پیش رفت اما هیچ انتقادی به کم شدن حکم آقای کفاشیان ندارم. فقط ابهام این است که چرا در سایت فدراسیون این خبر اعلام نشد.
وی اضافه کرد: از من خواهش کردند در کمیته استیناف به کار خودم ادامه دهم. باید ببینیم در ادامه چه پیش می آید. ای کاش صالحی هم روی خط می امد و با بنده صحبت می کرد تا ابهامات بیشتر برطرف می شد. همین جا به صالحی می گویم چرا غیر قانونی مصاحبه کردید و آن ادبیات را درباره من به کار بردید. شما که دم از قانون می زنید چرا خودتان غیر قانونی عمل کردید؟
دادرس در انتها گفت: در رای گیری های ما عموما دموکراسی حاکم بود. اینکه امضای من پای حکم بخشش آقای کفاشیان نیست از لحاظ حقوقی ایرادی ندارد و اینکه به دلخواه من را به جلسات دعوت نمی کنند غیر قانونی نیست اما غیر اخلاقی است. 4 نفری که حضور دارند باهم خیلی روابط صمیمانه ای دارند و جالب است که یک نفر از این 4 نفر با وساطت بنده به فدراسیون بازگشت؛ اما اکنون علیه من است. چشم و گوش مطبوعات و رسانه ها در این موارد اگر باز شود جلوی خیلی از فسادها گرفته خواهد شد.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" شنبه تا پنج شنبه، ساعت 16 به مدت 60 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟