از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

مدیر عامل باشگاه ذوب آهن: از حق باشگاه و بیت المال کوتاه نخواهیم آمد

برنامه "از فوتبال چه خبر؟" سه شنبه 27 خرداد در گفتگو با دکتر جواد محمدیان، مدیر عامل باشگاه ذوب آهن به موضوع بازگشت یا عدم بازگشت رادولوویچ و گزینه های احتمالی این تیم اختصاص داشت.

1399/03/27
22:27

به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر جواد محمدیان مدیر عامل باشگاه ذوب آهن، در خصوص آغاز تمرینات تیم در وضعیت شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: ما در باشگاه ذوب آهن نیز مانند سایر باشگاه ها با توجه به دستور العمل های ابلاغی بازیکنان را فراخوانده و تمرینات را شروع کرده ایم. بازیکنان تا سه مرحله تست کرونا را پشت سر گذاشتند و خوشبختانه فقط یکی از بازیکنان جوان ما ناقل بود که با تمهیدات انجام شده توسط تیم پزشکی ختم به خیر شد. تمرینات هم در حال برگزاری است.
مدیر عامل ذوب آهن در خصوص عدم حضور سرمربی در این تیم گفت: رادولوویچ با ما یک و نیم فصل قرارداد دارد و از زمانی که وی شروع به کار کرد بنابر نظر کارشناسان و با توجه به نتایج خوبی که کسب شد، روند رو به رشد خوبی بر تیم حاکم شده بود. متاسفانه با شیوع کرونا و تعطیلی لیگ مواجه شدیم. رادولوویچ با قید تعهد از باشگاه مرخصی موقت گرفت و از کشور خارج شد؛ البته با توجه به قوانین خاص حاکم بر کشورش درخصوص تردد و مسافرت از لحاظ زمانی تغییر کرد. همکاران در باشگاه تلاش کردند و بلیط وی را تهیه و ارسال کردند؛ هر چند که رادولویچ با آن بلیط به ایران بازنگشت و اعلام کرد امکان این سفر برایش وجود ندارد. مجددا همکارانم این موضوع را ریشه یابی کردند و حتی مکاتبه ای با پلیس فدرال آلمان و شرکت هواپیمایی که بلیط او را در آنجا تهیه کردیم داشتیم که نتیجه ای نداد. این سرمربی در چند مصاحبه با خبرگزاری های داخلی اعلام کرد خانواده من به هیچ عنوان اجازه بازگشت را به من نمی دهند. تا این لحظه او درخواست مکتوبی به باشگاه اعلام نکرده است. باشگاه هم تا زمانی که درخواست مکتوب دریافت نکند پیگیر این ماجرا خواهد بود تا ایشان را برگردانیم.
جواد محمدی افزود: اگر رادولوویچ به ایران بازنگردد، با توجه به مفاد قرارداد و دستورالعملی که در وضعیت کرونا فیفا صادر کرده، از طریق مراجع قانونی موضوع را پیگیری می کنیم و در این راستا به هیچ عنوان از حق ذوب آهن و بیت المال کوتاه نخواهیم آمد تا نتایج مورد نظر را بگیریم.
وی در خصوص گزینه های احتمالی نیمکت ذوب آهن گفت: اگر عدم بازگشت این سرمربی قطعی شود، طی جلسه ای در هیئت مدیره باشگاه تصمیم نهایی در این باره گرفته می شود و جنبه اجرایی پیدا می کند. در باشگاه ذوب آهن چیزی که مهم است مشورت و خرد جمعی در هیات مدیره است.
وی در پاسخ به این سوال که آیا هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن با پورموسوی مذاکره داشته یا خیر گفت: خیر به هیچ عنوان این قضیه صحت ندارد.
مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در پایان افزود: از نظر تیمی خوشبختانه بچه ها با همت خود و سایر اعضای باشگاه تمرینات خیلی خوبی را در این مدت انجام دادند و سمت و سوی پیشرفت را طی کرده اند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه "از فوتبال چه خبر؟" که شامل صحبت های کامل دکتر جواد محمدیان، مدیر عامل باشگاه ذوب آهن با رادیو ورزش است؛ باشید.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" شنبه تا پنج شنبه، ساعت 16 به مدت 60 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟