از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

شرط و شروط ذوب آهن برای منصوریان

برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" سه شنبه 21 آبان ماه در گفتگو با احمد جمشیدی، عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن به موضوع جلسه هیئت مدیره باشگاه در مورد علیرضا منصوریان، سرمربی این تیم اختصاص داشت.

1398/08/22
08:48

به گزارش رادیو ورزش؛ احمد جمشیدی، عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن پیرامون جلسه هیئت مدیره با منصوریان در مورد نتایج ضعیف تیم و ادامه همکاری با وی گفت: با توجه به نتایج ضعیف تیم و نگرانی هایی که برای باشگاه، هواداران و مسئولان استان پیش آمده بود؛ هیئت مدیره طی حدود 3 روز کاری چندین جلسه داشت. در آخرین جلسه که دیشب 5 ساعت بطول انجامید و منصوریان هم حضور داشت، مشکلات و نگرانی ها به وی ابلاغ شد. نقطه نظرات او را هم شنیدیم. در نهایت مدیر عامل و هیئت مدیره برای ادامه همکاری با وی یکسری شروط گذاشتند.
وی در ادامه افزود. همچنین امتیازاتی که مد نظر هیئت مدیره است، باید در نیم فصل حاصل شود، در غیر این صورت تصمیمات جدی تری گرفته می شود. البته جرائمی هم برای کادر فنی و بازیکنان در نظر گرفتیم که درصدی قطعی و درصدی مشروط است.
جمشیدی عنوان کرد: البته در شروع لیگ بازیهای خوب و چشم نوازی داشتیم. ولی چند بازی آخر و بازی حذفی خوب بازی نکردیم. ایراداتی را اعلام کردیم که خود منصوریان هم این ایرادات را با روی باز قبول کرد و حتما تغییراتی در تیم انجام می گیرد.
وی تصریح کرد: از هواداران خواهش می کنم که با صبوری حمایت خود را ادامه دهند تا خواسته های ما عملیاتی شود و نیم فصل به جایگاه مد نظر هیئت مدیره برسیم. نیم فصل دوم نیز خیلی بهتر کار کنیم تا جایگاه خیلی خوبی داشته باشیم.
جمشیدی در مورد اینکه آیا حضور کرانچار در اصفهان ارتباطی با ذوب آهن دارد؟ اظهار کرد: خیر، تا الان با هیچ مربی صحبت نکرده ایم و فعلا سرمربی تیم منصوریان است.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" سه شنبه 21 آبان با اجرای طبرسی پخش شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟