از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:00 به مدت 55 دقیقه

واکنش مسئول برگزاری لیگ یک به جنجال در لیگ

برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" دوشنبه 20 آبان ماه در گفتگو با فریبرز محمود زاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک به موضوع حاشیه های دیدارهای مس کرمان و 90 ارومیه و همچنین سپیدرود و گل ریحان اختصاص داشت.

1398/08/21
09:15

به گزارش رادیو ورزش؛ فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته یک درخصوص اتفاقات بازی روز گذشته دو تیم 90 ارومیه و مس کرمان اظهار داشت: دو بازی دیروز سپیدرود و گل ریحان و همچنین 90 ارومیه و مس کرمان با حاشیه هایی همراه بود. گزارشات بازی آنلاین است و امروز ناظران مسابقه اصل گزارش را به سازمان لیگ تحویل دادند. گزارشات دال بر درگیری دو طرف دارد. با توجه به گزارش ناظر، تماشاگران 90 ارومیه در جریان مسابقه الفاظی را نسبت به داور و مس کرمان بکار بردند که در گزارش داور و ناظر مسابقه هم ذکر شده است.
وی ادامه داد: در دقیقه 74 حسینی در جواب هواداران الفاظی بکار برد که منجر به اخراج او از سوی داور بازی شد. در انتهای بازی نیمکتهای دو تیم به سمت هم حمله ور شدند. مستندات فیلمی است که در آن بازیکنان مس کرمان هستند. با توجه به آئین نامه انضباطی جدید امروز و حداکثر تا فردا گزارش را تحویل کمیته انضباطی می دهیم و طبق آئین نامه تا 48 ساعت فرصت دارند دفاعیه خود را ارائه دهند. براساس دفاعیه و گزارشات رای صادر می شود.
محمودزاده عنوان کرد: در بازی سفیدرود هتک حرمت باعث توقف 40 دقیقه بازی شد. باشگاه ها و هواداران باید صبوری بیشتری به خرج دهند. این اتفاقات باید کالبدشکافی شود. یکی از دلایل این اتفاقات، عدم حضور نیروهای یگان ویژه است که در لیگ یک حضور ندارند. یگان ویژه در ایجاد امنیت لیگ برتر نقش ویژه ای دارد که باید تشکر کرد. بعضی بازیهای پرتماشاگر لیگ یک نیز می طلبد که یگان ویژه به کمک نیروی انتظامی بیاید.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" دوشنبه 20 آبان با اجرای طبرسی پخش شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟