از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه

برانکو پیشنهاد تخفیف پرسپولیس را نپذیرفت

برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" پنجشنبه 16 آبان ماه در گفتگو با مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به موضوع نتیجه مذاکرات این باشگاه جهت پرداخت بدهی برانکو اختصاص داشت.

1398/08/17
11:10

به گزارش رادیو ورزش؛ حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس پیرامون نتیجه مذاکرات این باشگاه برای پرداخت بدهی برانکو بیان کرد: برانکو و دستیارانش یک میلیون یورو طلب دارند که البته حقشان است. او زحمت کشیده و 7 جام را برای پرسپولیس به ارمغان آورده است. با وکیل برانکو صحبت کردیم که دوست نداریم کار به فیفا کشیده شود و این شایسته شما و باشگاه پرسپولیس نیست. بهتر است با هم تعامل و تفاهم داشته باشیم که این مشکل حل شود.
وی ادامه داد: باشگاه پیشنهاد پرداخت 500 یورویی را داشت که برانکو قبول نکرد و گفت به فیفا شکایت می کند. انصاری فرد قصد دارد دوباره صحبت و مذاکرات جدی انجام دهد تا توافق حاصل شود. البته امروز در خبرها به نقل از برانکو گفته شده بود که باشگاه 80 درصد تخفیف خواسته است که پیگیری کردیم و متوجه شدیم برانکو چنین حرفی نزده و گفته که 40 تا 50 درصد تخفیف خواسته اند.
قدوسی درخصوص وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس گفت: در گذشته وضعیت باشگاه با توجه به بستن تیم و هزینه ها و بدهی ها نرمال بود ولی الان باشگاه پرسپولیس حدود 20 میلیارد از درآمد امسال را برای سال گذشته هزینه کرده است. 7 میلیارد به ریحان فیلم، 3 میلیارد به آژانس هوایی، 500 هزار یورو به بودیمیر و.. از جمله بدهی های دیگر باشگاه هستند.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" پنجشنبه 16 آبان با اجرای طبرسی پخش شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟