از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه

واکنش رضا گل محمدی به اتهام مهندسی در انتخابات هیئت فوتبال

برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" شنبه 11 آبان ماه در گفتگو با رضا گل محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران به انتخابات هیئت فوتبال استان تهران اختصاص داشت.

1398/08/11
22:20

به گزارش رادیو ورزش؛ رضا گل محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران درخصوص صحبت‌های عبدالکاظم طالقانی، رئیس کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال مبنی بر اینکه وی عنوان کرده گل‌محمدی به دنبال مهندسی انتخابات هیئت فوتبال استان تهران است، اظهار کرد: حرفهایم را با مدرک ارائه کرده ام و اگر یک مورد هم خلاف واقع است باید از طریق مراجع قانونی برخورد شود. مگر می شود من در رسانه عمومی افکار عمومی را به سخره بگیرم و حرفهای ضد و نقیض بزنم. هر چه که بیان کردم مدارکش را هم به خبرنگاران ارائه کردم.
وی ادامه داد: طالقانی می گوید که من در جریان بودم. علت مقاومت من در مقابل این اتفاقات این است که در جریان هستم اگر نبودم می توانستند مثل خیلی از استانها این روند را ادامه دهند.
گل محمدی خاطر نشان کرد: 1- سازمان بازرسی بصراحت اشاره کرده که هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نمی تواند کارکرد مجمع فدراسیون فوتبال را داشته باشد. 2- سرپرست هیئت فوتبال چون خودش کاندید است نمی تواند در مجمع به عنوان رای دهنده شرکت کند. 3- اسامی اعضای مجمع 1 هفته تا 15 روز قبل از مجمع باید اعلام شود که رعایت نشده است. بعلاوه شکوری، دبیر کل فدراسیون فوتبال صراحتا به ما اعلام کرد که می خواهیم ایرادات را برطرف کنیم و بعد مجمع را برگزار کنیم. من اینجا اختلاف دارم. شما می توانید انتخابات را برگزار کنید بعد ایراد مجمع را برطرف کنید. پس چرا گیلان فردا انتخابات برگزار می کند؟ ایراد فقط برای تهران نیست و ایراد در کل کشور باید برطرف شود. اگر نمی خواهید برای تهران سرپرست بگذارید، انتخابات برگزار کنید، بعد ایراد را در سر فرصت زمانی که قانون اجازه می دهد برطرف کنید.
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران تصریح کرد: من اصرار بر اجرا قانون دارم ولی متهم به مهندسی در انتخابات می شوم که دردناک است. شما عزیزان رسانه ای بررسی و برداشت خود را ارائه کنید و مطالبات جامعه ورزش را دنبال نمائید. هر کسی که خانواده فوتبال تهران به عنوان رئیس هیئت فوتبال انتخاب کند، حمایت می کنم و کاندیدی مد نظرم نیست.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" شنبه 11 آبان با اجرای طبرسی پخش شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟