از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه

دردسر جدید پرسپولیس، شکایت 80 صفحه ای بودیمیر

برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" چهارشنبه 8 آبان ماه در گفتگو با روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به موضوع شکایت بودیمیر از این باشگاه اختصاص داشت.

1398/08/09
19:13

به گزارش رادیو ورزش؛ حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درخصوص شکایت بودیمیر از این باشگاه بیان کرد: حدود 8 روز پیش نامه شکایت بودیمیر از سوی فیفا به باشگاه ابلاغ شد. یک شکایت 80 صفحه ای است که کار ترجمه آن انجام شده است. باشگاه هم دفاعیات خود را ارسال خواهد کرد.
وی ادامه داد: او یک فصل و نیم با باشگاه قرارداد داشت و یک نیم فصل بازی کرد. ادعایش این است که طبق قوانین فیفا چون بیش از دو ماه دریافتی نداشته است حق فسخ یکطرفه داشت. در حال حاضر با تیم لوکوموتیو زاگرب با مبلغ پائین تری قرارداد بسته و ادعا دارد که باشگاه پرسپولیس باید ما به التفاوت قرارداد با لوکوموتیو را پرداخت کند.
قدوسی بیان کرد: او در نیم فصل سال گذشته مبلغ اندکی دریافت کرد و بالغ بر 90 درصد طلب دارد. در مجموع حدود 500 هزار یورو طلب کرده است.در زمان مدیریت قبلی باشگاه نامه ای به وی ارسال می شود که به ایران بیاید و طلبش را بگیرد. چون به دلیل تحریمها نمی توانستیم مبلغش واریز کنیم. این پوئنی است که دست باشگاه است و روی این موضوع دفاع خواهیم کرد. باید ببینیم نظر فیفا چیست. او ادعا کرده که قبل از این هم حق فسخ داشته است. در کل پرونده سنگینی است.
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: باشگاه پرسپولیس با چالشهای مالی زیادی روبرو است و نیاز به افزایش درآمدزایی دارد. از طرفی اتفاقاتی رخ می دهد که به ضرر پرسپولیس است. در این شرایط همه باید دست به دست هم دهیم که پرسپولیس نتیجه خوبی بگیرد.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" چهارشنبه 8 آبان با اجرای طبرسی پخش شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟