از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه

درگیری لفظی منصوریان در سر تمرین ذوب آهن

برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" سه شنبه 7 آبان ماه در گفتگو با احمد جمشیدی، عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن به وضعیت تیم ذوب آهن در لیگ برتر اختصاص داشت.

1398/08/08
08:21

به گزارش رادیو ورزش؛ احمد جمشیدی، عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن پیرامون خبر درگیری علیرضا منصوریان با لیدر اخراجی ذوب آهن در زمان تمرین این تیم اظهار کرد: این اتفاق بشکلی که فضای مجازی به آن دامن زده نبوده است. یکی از هواداران سر تمرین می آید و بحثهایی می شود. درگیری فیزیکی نبوده چون محدوده تمرین فنس کشی است. فقط بحثهای لفظی شده است. به کادر فنی تذکر دادیم که خود را مشغول این مباحث نکنند. تمرینات صبح انجام شده و مشکلی نیست.
وی در پاسخ به این سوال که علیرغم بازگشت سربازهای تیم و عملکرد خوبی که در نقل و انتقالات داشته، انتظار می رفت که ذوب آهن نتایج خوبی بگیرد ولی نتوانسته در حد و اندازه نام خود عمل کند، آیا تغییر یا تقویت کادر فنی انجام می گیرد؟ بیان کرد: تقریبا بازیهای لیگ از نظر کیفی خوب بود؛ فقط نتیجه نگرفتیم. تنها بازی با مس کرمان در جام حذفی از نظر کیفی در سطح پائینی بود و انتظارات برآورده نشد. ذوب آهن قدمت 50 ساله دارد. جایگاه ما اینجا نیست که قرار گرفته ایم. شنبه قبل از تمرین با مدیر عامل، کادر فنی و بازیکنان صحبت کردیم و آنها قول دادند که از بازی بعدی امتیازات لازم کسب شود و جایگاه تیم در جدول بهبود پیدا کند. ما حداقل باید سهمیه آسیا را بگیریم.
جمشیدی در مورد اینکه آیا به منصوریان اولتیماتوم داده شده، گفت: اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل به کادر فنی اعتقاد دارند و مطمئن هستند می توانند نتیجه بگیرند. با برد بازی جمعه فشار از روی تیم برداشته می شود. بازیکنان ما در هر تیمی باشند می توانند سرنوشت ساز باشند.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" سه شنبه 7 آبان با اجرای طبرسی پخش شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟