از فوتبال چه خبر؟ همه روزها به جز جمعه‌ها از ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه

انتخاب یک داور پر اشتباه برای بازی ایران و عراق

برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" دوشنبه 6 آبان ماه در گفتگو با امیرمهدی علوی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال به موضوع بازی ایران و عراق در چهارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی اختصاص داشت.

1398/08/07
08:34

به گزارش رادیو ورزش؛ امیرمهدی علوی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال پیرامون انتخاب ادهم محمد، داور اردنی به عنوان داور دیدار ایران و عراق که به علت اشتباهات داوری از جام ملتهای آسیا اخراج شده بود، اظهار کرد: در حال پیگیری این موضوع از طریق اعتراض رسمی و علنی و هم رایزنی و مذاکره با کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم. در دیدار مقابل عراق باید شرایط عادلانه در حوزه داوری رقم بخورد. در ضمن هدایت ممبینی، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال، عضو کمیته داوران AFC است و قطعا از مبادی مختلف این موضوع به اطلاع مسئولان تصمیم گیری داوری AFC می رسد.
علوی درخصوص سفر رئیس فدراسیون فوتبال عراق به ایران گفت: رئیس فدراسیون فوتبال عراق شنبه آینده به تهران می آید و جلسه ای با رئیس فدراسیون کشورمان در مورد برگزاری مسابقه، وضعیت میزبان و همکاریهای دو کشور خواهند داشت. در دو ماه قبل برنامه ریزی صورت گرفته بود که در نزدیکی بازی دو تیم، هیئت ایرانی به سرپرستی محمدرضا ساکت بصورت زمینی عازم بصره شوند و بازدید میدانی از محل مسابقه داشته باشند که این اتفاق چهارشنبه اتفاق خواهد افتاد.
وی در مورد وضعیت مصدومیت مهدی طارمی بیان کرد: کادر پزشکی تیم ملی همه بازیکنان تیم ملی را زیر نظر دارند. طارمی هم مورد بررسی دقیق کادر پزشکی قرار خواهد گرفت و گزارش شرایط این بازیکن در اختیار کادر پزشکی قرار می گیرد تا برنامه ریزی شود و مهدی سرحالی برای بازی 23 آبان داشته باشیم.
علوی در رابطه با حریف تیم ملی در بازی تدارکاتی فیفادی بعد از بازی با عراق عنوان کرد: تاپایان هفته اطلاع رسانی قطعی در مورد حریف تیم ملی در بازی تدارکاتی فیفادی خواهیم داشت.
برنامه زنده "از فوتبال چه خبر؟" دوشنبه 6 آبان با اجرای طبرسی پخش شد. این برنامه ساعت 16:05 به مدت 55 دقیقه روزهای شنبه تا پنجشنبه از رادیو ورزش پخش می شود.

دسترسی سریع
از فوتبال چه خبر؟