جهان ورزش (شمشیربازی) یك شنبه (یك هفته درمیان) از ساعت 15:05 به مدت 50دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(شمشيربازي)

جهانی: ایتالیایی‌ها از كار سخت خود برابر شمشیربازان ایران خبر دارند

نایب رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: المپیك میدان غیرقابل پیش بینی است اما امیدواریم سابریستها دست پر برگردند.

1400/04/27
16:44

به گزارش رادیو ورزش؛ انوش جهانی، نایب رئیس فدراسیون شمشیربازی در گفت و گو با برنامه جهان ورزش درباره آخرین وضعیت تیم ملی شمشیربازی قبل از المپیك توكیو عنوان كرد: در روزهای آخر قبل اعزام به توكیو، تیم ملی شمشیربازی تمرینات سنگینی را پشت سر گذاشت و آخرین اردوی تیم ملی به مدت 10 روز در تفلیس گرجستان برگزار شد. انتظار داریم آن ها در این دوره از مسابقات مزد زحمات خود را بگیرند.

جهانی گفت: هفته پیش قدردانی های مالی از زحمات اعضای تیم ملی انجام شد اعضای تیم ملی با انگیزه بیشتری راهی مسابقات شوند. امیدوار هستیم از نظر تیمی و انفرادی نتایج خوبی مانند كسب مدال در رقابت های المپیك پیش بیاید‌. با این حال در مسابقات ورزشی هیچ نتیجه ای را نمی توان پیش بینی كرد و به وضعیت تیم‌ها بستگی دارد.

او عنوان كرد: همه تیم های دنیا تمام توان خود را می گذارند تا بتوانند مدال كسب كنند ولی هیچ پیش بینی ای در خصوص مسابقات المپیك نمی توان انجام داد. حتی در آخرین مصاحبه ای كه ایتالیایی ها انجام دادند، بازی با ایران را سخت توصیف كردند؛ چون شرایط از همه نظر تفاوت زیادی با مسابقات عادی دارد، ما هم در توكیو نیستیم و نمی توانیم شرایط را بسنجیم.

برنامه جهان ورزش ویژه شمشیربازی (از گروه مسابقات ورزشی) روزهای یكشنبه ساعت 15 از رادیو ورزش پخش می‌شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(شمشیربازی)