همگام با لیگ آخر هفته مسابقات لیگ از ساعت 18:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

همگام با ليگ

بررسی هفته سوم لیگ برتر فوتبال در همگام با لیگ

برنامه همگام با لیگ رادیو ورزش امروز به بررسی هفته سوم لیگ برتر فوتبال می پردازد.

1400/08/11
14:12

به گزارش رادیو ورزش؛ در پایان مسابقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس تهران در اراک به مصاف آلومینیوم رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. تیم‌های نساجی مازندران و گل گهر سیرجان به تساوی یک بر یک رضایت دادند و فولاد خوزستان هم به همراه عبدالله ویسی با پشت سر گذاشتن دو بر یک مس رفسنجان به اولین پیروزی دست پیدا کرد. همچنین تیم سپاهان اصفهان با تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال تهران با کسب 9 امتیاز تا پایان هفته سوم در صدر جدول رده بندی جای دارد.

برنامه «همگام با لیگ» امروز به بررسی هفته سوم لیگ برتر و لیگ آزادگان فوتبال، لیگ فوتسال آقایان و لیگ فوتبال بانوان می پردازد. آقای یزدانی کارشناسی داوری فوتبال، امیر میرزاییان کارشناسی فنی مسابقات در هفته سوم لیگ برتر را بررسی می کنند.

پخش حواشی، آنالیز بازی های هفته گذشته، آنالیز فوتبال بانوان توسط الهام عالمی محمودی و بررسی لیگ برتر فوتسال توسط سعید پروا، از دیگر بخش های برنامه است.

همگام با لیگ به تهیه کنندگی احمدرضا طاهری، کارشناس مجری حافظ کاظم زاده و نویسندگی میثم مختاری، امروز 11 آبان ماه از ساعت 17 الی 19:30 از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز رادیو ورزش پخش می شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
همگام با لیگ