همگام با لیگ آخر هفته مسابقات لیگ از ساعت 18:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

همگام با ليگ

سرآسیایی: ذوب آهن شانس آورد که بیش از این گل نخورد

برنامه "همگام با لیگ" سه شنبه 10 تیر با سرآسیایی، سرمربی تیم شهرخودرو مشهد و لوکا بوناچیچ، سرمربی تیم ذوب آهن درباره بازی که این دو تیم پشت سر گذاشتند، گفتگویی انجام داد.

1399/04/11
08:29

به گزارش رادیو ورزش؛ سرآسیایی، سرمربی تیم شهرخودرو مشهد، درباره دیدار با ذوب آهن اظهار داشت: در کنفرانس مطبوعاتی هم گفتم؛ ذوب آهن قطعاً‌حریف قابل احترام و ارزنده ای است و تاکتیک بسیار خوبی دارد. به همین جهت در این دیدار کار خیلی سختی داشتیم؛ اما بازیکنانمان به خوبی از عهده وظایفشان برآمدند و شرایط بازی به نفع ما تمام شد. به تیم خوب ذوب آهن و بازیکنان خودمان خسته نباشید می گویم.
وی، افزود: 20 دقیقه تمرکز بازی از دستمان رفت و متأسفانه در این زمان اتفاقات بدی برایمان رخ داد که باید نظم تاکتیکی و تیمی مان را برای آن شرایط ترمیم کنیم.
لوکا بوناچیچ، سرمربی تیم ذوب آهن، در پاسخ به این سوال که برای چندمین بار است هدایت یک تیم ایرانی را برعهده می گیرید، بیان کرد: صد درصد به موفقیت تیم ذوب آهن امیدوار هستم. می توانم بگویم ما با بدشانسی بازی را واگذار کردیم. بازیکنان نشان دادند که از کیفیت خوبی برخوردار هستند و امیدوارم که بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.
وی در پاسخ به سوال درباره حضور یا عدم حضور استکی در کنار خود گفت: همه آنهایی که جزء کادر بودند به کارشان ادامه می دهند.
در ادامه سرآسیایی اظهار کرد: ذوب آهن علی رغم فوتبال قابل قبولی که بازی کرد، شاید در جاهایی مثل پنالتی شانس با ما همراه بود؛ اما شانس زیادی هم حریف آورد که بیش از این گل نخورد. توپی که به تیر خورد؛ پنالتی که گرفته نشد و اتفاقاتی که در بازی رخ داد، همه نشان از آن دارد. فکر کنم اینطور هم نبوده که ذوب آهن دچار بدشانسی شده باشد.
وی، درباره شرایط تیم برای دیدار هفته بعد برابر گل گهر گفت: خداروشکر شرایط تیم مناسب است و بازیکنان آماده هستند. امروز استراحت داشتیم. از فردا تمریناتمان را شروع می کنیم و برای شرایط بازی آماده می شویم. احتمال دارد که محمدعلی فرامرزی را نداشته باشیم.
برنامه "همگام با لیگ" امروز با کارشناسی میرزائیان ساعت 18:30 تا 20:30 به طور زنده از شبکه رادیویی ورزش روی آنتن رفت.

دسترسی سریع
همگام با لیگ