همگام با لیگ آخر هفته مسابقات لیگ از ساعت 18:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

همگام با ليگ

سخنگوی فدراسیون فوتبال: رقابتهای لیگ همچنان برگزار می شود

برنامه "همگام با لیگ" دوشنبه 5 اسفند، در گفتگو با امیر علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال، به بررسی هفته بیستم لیگ برتر فوتبال اختصاص داشت.

1398/12/06
09:46

امیر علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال، در ارتباط با تصمیمات اتخاذ شده در خصوص لغو دیدار سپاهان و پرسپولیس گفت: بلافاصله بعد از به انجام نرسیدن بازی روز گذشته، اعضای محترم کمیته انضباطی براساس گزارش های ارسالی توسط ناظران مسابقه جلسات خود را آغاز کردند. عصر امروز هم با حضور دکتر حسن زاده، مسئول کمیته انضباطی، نشستی در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد. در نهایت با توجه به گزارش ناظر بازی 2 ابلاغیه به باشگاه های سپاهان و پرسپولیس ارسال شد که در خصوص باشگاه سپاهان بحث عدم حضور در مسابقه رأس ساعت مقرر، عدم حاضر شدن در زمین مسابقه پس از ورود به استادیوم و نیز سوء رفتار تماشاگران در خارج از استادیوم طبق ماده 86 مقررات انضباطی مطرح شده بود.
وی، تأکید کرد: قرار شد که حداکثر 2 روز بعد از ارسال این ابلاغیه باشگاه سپاهان دفاعیات کتبی خود را به کمیته انضباطی ارسال کند.
علوی افزود: در خصوص باشگاه پرسپولیس نیز موضوع ترک استادیوم مطرح شده بود که در این باب هم ابلاغیه ای ارسال شد. باشگاه پرسپولیس نیز باید طی 2 روز آینده دفاعیه کتبی خود را ارسال کند.
سخنگوی فدراسیون فوتبال، خاطرنشان کرد: طبق صبحت هایی که با حسن زاده داشتیم، قرار بر این است حداکثر تا یک هفته آینده رأی نهایی در این باره مشخص شود و انشالله اطلاع رسانی هم به مردم خواهیم داشت.
وی، در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط کنونی آیا لیگ تعطیل می شود، بیان کرد: طبق آخرین تصمیم گیری که در این خصوص صورت گرفته، رقابتهای هفته های آتی لیگ برتر، لیگ یک، لیگ دو و لیگ سه تا اطلاع ثانوی بدون حضور تماشاگران برگزار می شود. برهمین اساس تغییری در تصمیم قبلی ایجاد نمی شود.
علوی، به برپایی اردوی تیم ملی کشور اشاره کرد و گفت: انشالله از 27 اسفند به صورت رسمی دور جدید تمرینات تیم ملی آغاز می شود. 28 اسفند بازی استقلال و فولاد را داریم. ملی پوشانی که در این دو باشگاه هستند، بعد از این مسابقه به اردوی تیم ملی ملحق خواهند شد.
برنامه همگام با لیگ، امروز 5 اسفند، با اجرای مهرزاد عطاران، ساعت 18 به مدت 120 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش روی آنتن می رود.

دسترسی سریع
همگام با لیگ