گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

پخش زنده مسابقات تکواندو جام باشگاه‌های آسیا از رادیو ورزش/ مراسم قرعه کشی مسابقات انجام شد/ تکواندوکاران حریفان خود را شناختند

دهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا، امروز از رادیو ورزش پخش می‌شود.

1400/07/21
11:40

به گزارش رادیو ورزش به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از ساعت 9 صبح امروز (چهارشنبه - 21 مهرماه) با حضور 111 تکواندوکار در قالب 10 تیم از کشورهای ایران (3 تیم/ شهرداری ورامین - لوازم خانگی کن - دانشگاه آزاد)، عراق (2 تیم/ پلیس - الکتریسیته)، هند (2 تیم/ سای - آریانس ورد) افغانستان، پاکستان، عمان و لبنان در هتل پارسیان استقلال تهران برگزار می‌شود.

جلسه سرپرستان و مراسم قرعه‌کشی این رویداد ساعت 19 تا 20:30 دیروز (سه شنبه – 19 مهرماه) با حضور سیدمحمد پولادگر نایب رییس اتحادیه آسیا و رییس فدراسیون تکواندو ایران، عثمان دلدار رییس کمیته مسابقات پاراتکواندو فدراسیون جهانی، عضو شورای اتحادیه تکواندو اروپا و نایب رییس فدراسیون تکواندو انگلیس به عنوان ناظرفنی مسابقات و سرپرستان تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها انجام و هوگوپوشان حاضر رقیبان خود را شناختند.

در ابتدای این مراسم سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو گفت: بسیار خوشحال هستم که میزبان شما عزیزان در دهمین دوره جام باشگاه‌های آسیا هستیم؛ همانطور که می‌دانید پیشنهاد برگزاری رقابت‌ها به این شکل توسط ایران صورت گرفت و خدا را شکر هرساله شاهد برگزاری با شکوه این مسابقات هستیم و امیدوارم روزی شاهد برپایی رویدادهایی با حضور باشگاه‌های جهانی باشیم. برای همه شما آرزوی سربلندی و موفقیت دارم و امیدوارم تکواندوکاران بتوانند در این رویداد توانایی‌های خود را به نمایش بگذارند.

در ادامه حافظ مهدوی رییس کمیته داوران به تشریح قوانین داوری پرداخت و سپس قرعه‌کشی رقابت‌ها انجام شد.

این رویداد در هشت وزن جهانی 54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ کیلوگرم پیگیری خواهد شد.

مسابقات جام باشگاه‌های آسیا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

مسابقات تکواندو جام باشگاه‌های آسیا، امروز از ساعت 16 الی 18 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی