گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

رضایی: متغیرهای زیادی در VAR و حضور تماشاگران در بازی ایران و کره جنوبی نقش دارند

مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بحث مربوط به VAR و حضور تماشاگران مخصوص فدراسیون فوتبال نیست و متغیرهای زیادی در آن نقش دارند و بعضی از آنها از عهده فدراسیون خارج است.

1400/07/19
21:55

به گزارش رادیو ورزش؛ محمودرضا رضایی مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگو با برنامه باشگاه خبر رادیو ورزش گفت: وضع تیم ملی خیلی خوب است و به غیر از کاوه رضایی که کشیدگی در عضله ران دارد و به صلاح دید کادر پزشکی برای اینکه به آسیب دیدگی تبدیل نشود تحت نظر است بقیه حالشان کاملا خوب است و محروم و مصدوم نداریم.

وی درباره مصدومیت سون بازیکن تیم ملی کره جنوبی اظهار کرد: کره‌ای‌ها اطلاعات دقیقی به ما نمی‌دهند و هر چه  هست در رسانه‌ها و گمانه زنی است، اما کادر فنی و بازیکنان تیم ملی کشورمان تیم حریف را یک تیم کامل و قوی در نظر می‌گیرند و بازی خود را می‌کنند.

رضایی ادامه داد: اعتقاد اسکوچیچ این است که ما بازی به بازی جلو می‌رویم و تمرکز ما الان این است که با یک تیم قدرتمند قاره آسیا بازی می‌کنیم و به این فکر نمی‌کنیم که آنها مصدوم یا محروم دارند. تصور ما این است که آنها با تمام توانشان می‌آیند.

مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه مسابقه فردا بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود، گفت: فدراسیون همه کارهایی که وظیفه‌اش بود انجام داده و بحث مربوط به VAR و حضور تماشاگران مخصوص فدراسیون فوتبال نیست و متغیرهای زیادی در آن نقش دارند و بعضی از آنها از عهده ما خارج و تحت کنترل ما نیست. قطعا فدراسیون تمام کارها در دو حوزه را انجام داده بود و اگر مشکلی هست در حوزه‌های خارج از اختیارات فدراسیون است.

برنامه باشگاه خبر هر شب از ساعت 21 الی 22 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی