گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

اولین نیمه نهایی سوپركاپ 2021 پخش زنده رئال سوسیداد – بارسلونا

رقابت بین تیم های رئال سوسیداد و بارسلونا به صورت زنده از شبکه رادیویی ورزش روی موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌ شود.

1399/10/24
17:09

به گزارش رادیو ورزش؛ رئال سوسیداد و بارسلونا، ساعت 23 چهارشنبه 24 دی و در چارچوب نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا 2021 مقابل هم قرار می گیرند.
لازم بذکر است مکان برگزاری این بازی در آرکانخل؛ کوردوبا در جنوب اسپانیا است. قضاوت این رقابت را خوزه مونوئرا سوت خواهد زد.
شاگردان آلگواسیل (رئال سوسیداد) دیگر نشانی از آن تیم با صلابت ابتدای فصل ندارند. این تیم پس از تقابل ماه گذشته مقابل بارسلونا در لالیگا که به شکست انجامید، در 5 بازی تنها یک پیروزی به دست آورده است. کوپا دل ری فصل گذشته اگرچه هنوز تکلیف قهرمانش مشخص نشده اما رئال سوسیداد همراه با دیگر تیم باسکی (اتلتیک بیلبائو) به سبب حضور در فینال مجوز حضور در سوپرکاپ را به دست آورده است.
اما تیم کومان (بارسلونا) اوضاع خوبی دارد و کم کم درحال آشنا شدن با معنی کلمه ثبات است. بارسلونا در 8 دیدار قبلی خود موفق به کسب 6 برد شده و دیگر عملا جزو بالانشینان لالیگا محسوب می شود. تورنمنتی که از امشب با جدال بلوگرانا و رئال سوسیداد آغاز می شود، برای آبی و اناری ها می تواند به منزله شروع دوباره فصل باشد و به بازگشت اعتماد به نفس تیم کمک کند. بارسلونا در صورت قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا می تواند با روحیه ای چند برابر بهتر از ابتدای فصل، لالیگا را ادامه دهد، همان اتفاقی که فصل گذشته برای رئال مادرید افتاد. در هر صورت شاگردان کومان پیش از خیال بافی باید رئال سوسیداد را شکست دهند.
گزارش زنده رقابت بین تیم های فوتبال رئال سوسیداد و بارسلونا به تهیه کنندگی هوشنگ للهی و با گزارشگری اکبر ارمنده از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقمندان به فوتبال می شود.

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی