گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

پخش زنده مصاف پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان

مسابقه پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان به صورت زنده از شبكه رادیویی ورزش روی موج FM ردیف 92 مگاهرتز پخش می‌ شود.

1399/09/05
12:39

به گزارش رادیو ورزش؛ ساعت 16 پنجشنبه 6 آذر دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان مقابل هم صف آرایی خواهند كرد. دو تیم پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان تاكنون 6 بار در لیگ‌برتر به مصاف هم رفته‌اند.
روز پنجشنبه دو تیم پرسپولیس و نفت مسجد‌سلیمان در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ بیستم به مصاف هم خواهند رفت.
در بازی برگشت فصل گذشته دو تیم در شهر مسجدسلیمان 2 گل سرخپوشان روی پاس‌های مهدی شیری و سیامك نعمتی به ثمر رسید.
آخرین وضعیت دو تیم: پرسپولیسی‌ها از 2 بازی نخست خود در لیگ بیستم مقابل تیم‌های سایپا و نفت آبادان 4 امتیاز كسب كرده‌اند. یك گل زده و گلی هم دریافت نكرده‌اند. در آن سوی میدان شاگردان مجتبی حسینی در تیم نفت از دو دیدار گذشته‌شان مقابل تیم‌های تراكتور با كسب 2 تساوی، 2 امتیاز بدست آورده‌اند؛ یك گل زده و یك گل هم دریافت كردند.
تقابل جذاب هفته سوم مجتبی حسینی در حالی به عنوان سرمربی با نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی قرار می‌گیرد كه سال‌ها به عنوان مربی كنار سرمربی فعلی سرخپوشان حضور داشت.
در لیگ دوازدهم و در زمان حضور گل‌محمدی روی نیمكت پرسپولیس و بعد از آن نیز در ذوب‌آهن و تراكتور، مجتبی حسینی همواره كنار یحیی گل‌محمدی حاضر بود. با این حساب تقابل 2 سرمربی و تفكراتشان در این دیدار می‌تواند بر جذابیت‌های این بازی اضافه كند.
مجتبی حسینی در مقطعی كوتاه نیز عضو تیم پرسپولیس بود و در دوره اول مربیگری گل‌محمدی در پرسپولیس دستیار وی بود. مطهری و حسینی در صبای قم دستیار گل‌محمدی بودند و فنایی و حسینی هم در ذوب‌آهن سابقه همكاری در كادر تیم یحیی گل‌محمدی را داشتند.
شما می توانید از طریق رادیو ورزش روی موج FM ردیف 92 مگاهرتز شنونده پخش زنده گزارش مسابقه پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان به تهیه كنندگی یوسف فرجی و با گزارشگری اكبر ارمنده باشید.

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی