گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

پخش مستقیم رقابت های سری آ ایتالیا، لیگ برتر انگلیس و لالیگا گزارش زنده اینترمیلان - آ.ث.میلان و منچسترسیتی - آرسنال و کروتونه – یوونتوس و ختافه - بارسلونا

شما می توانید از طریق رادیو ورزش روی موج FM ردیف 92 مگاهرتز بطور زنده شنونده گزارش جذاب و شنیدنی رقابت بین تیم های اینترمیلان - آ.ث.میلان و منچسترسیتی - آرسنال و کروتونه – یوونتوس و ختافه – بارسلونا باشید.

1399/07/25
13:37

به گزارش رادیو ورزش، در ادامه رقابت های فوتبال در اروپا تیم های اینترمیلان - آ.ث.میلان از سری آ و منچسترسیتی – آرسنال از لیگ برتر انگلیس و کروتونه – یوونتوس نیز از سری آ و ختافه - بارسلونا از لالیگا روز شنبه به مصاف یکدیگر می روند. رقابت تیم های اینترمیلان - آ.ث.میلان و منچسترسیتی – آرسنال راس ساعت 18:30 شنبه 26 مهر و رقابت بین تیمهای کروتونه – یوونتوس و ختافه - بارسلونا راس ساعت 22 همان شب از رادیو ورزش بطور مستقیم پخش می شود.
گزارش زنده بازی تیمهای اینترمیلان - آ.ث.میلان و منچسترسیتی - آرسنال با تهیه کنندگی احمدرضا طاهری و با گزارشگری مهرزاد عطاران و گزارش مستقیم بازی تیمهای کروتونه – یوونتوس و ختافه - بارسلونا نیز با تهیه کنندگی محسن ابوفاضلی و با گزارشگری اکبر ارمنده تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می گردد.

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی