گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

تحلیل و بررسی مسابقات لیگ برتر در رادیو ورزش با برنامه همگام با لیگ

رادیو ورزش با برنامه همگام با لیگ به بررسی، تحلیل مسابقات و داوری‌های لیگ برتر فوتبال به صورت ویژه و كاملاً تخصصی می‌پردازد.

1403/02/03
11:41

رادیو ورزش با برنامه همگام با لیگ به بررسی و تحلیل مسابقات و داوری‌های لیگ برتر فوتبال به صورت ویژه و كاملاً تخصصی می‌پردازد.

هر هفته كه لیگ برتر برگزار می‌شود، فردای آخرین روز بازی هفته، برنامه همگام با لیگ به صورت زنده و مستقیم فارغ از جدول پخش شبكه به صورت ویژه روی آنتن رادیو ورزش خواهد رفت.

هر هفته 8 مسابقه در لیگ برتر برگزار می‌شود كه در این برنامه هر 8 مسابقه تحلیل و بررسی خواهد شد. اگر همه مسابقات لیگ برتر در یك روز برگزار شود، برنامه همگام با لیگ فردای آن روز پخش می‌شود. اگر در هفته مسابقات لیگ در سه روز برگزار شود همگام با لیگ نیز سه بار در هفته پخش خواهد شد.

رادیو ورزش اولین رسانه است كه بلافاصله بعد از برگزاری مسابقات هر هفته لیگ برتر به تحلیل و بررسی رقابت‌های لیگ برتر می‌پردازد.
این برنامه در بین اهالی رسانه و بزرگان فوتبال جایگاه ویژه‌ای دارد و از اول فصل رقابت‌های لیگ برتر با آرم جدید كه كاملاً گویای برنامه است پخش می‌شود.
همگام با لیگ آیتم‌های ویژه‌ای دارد، هر مسابقه‌ای كه قرار است تحلیل شود، خلاصه‌ای از گزارش مسابقه با تصویرسازی در این برنامه پخش می‌شود. همچنین نشست خبری مربیان به صورت برگزیده در این برنامه پخش خواهد شد.

كارشناسان فنی در مورد بازی و كارشناس داوری در مورد مسائل داوری تحلیل می‌كند. این برنامه به مدت 90 دقیقه حوالی ساعت 19 برای مخاطبان ورزش دوست پخش خواهد شد.

تهیه كننده برنامه جانباز شیمیایی و روشندل: حمید بهمنی، كارشناسان تخصصی در بخش فنی كه 3 كارشناس رسانه‌ای فوتبال هستند: امیر میرزاییان، سید حسین سید صالحی و اردلان آشتیانی هستند، كه در لیگ برتر به عنوان بازیكن و مربی حضور داشتند. در بخش داوری كارشناس ثابت برنامه علیرضا یزدانی است كه به تحلیل مباحث داوری می‌پردازد. كارشناس مجری برنامه: محسن ابوفاضلی، آیتم ساز: بهنام روانپاك، گوینده آیتم: امین ضیایی و هماهنگی برنامه،: احمد فرضی است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی