گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

اعاده حیثیت كاستاریكا با غلبه بر ژاپن

نماینده كونكاكاف با تحمیل شكستی غیرمنتظره به حریف آسیایی‌اش، معادلات جدول گروه E را تغییر داد.

1401/09/06
18:03

به گزارش رادیو ورزش؛ در آغاز روز هشتم مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر، امروز (یكشنبه) از ساعت 13:30 به وقت تهران، در ورزشگاه احمدبن‌علی از گروه E تیم‌ ملی كاستاریكا موفق شد حریف آسیایی خود ژاپن را با نتیجه یك بر صفر شكست دهد.

در این مسابقه برخلاف روند بازی كه تحت كنترل ژاپنی‌ها و با ثبت حملات بیشتر از سوی آنها جریان داشت، كاستاریكا در دقیقه 81 توسط كیشر فولر و به لطف جاگیری اشتباه دروازه‌بان حریف كه از خط دروازه فاصله گرفته بود، موفق شد قفل دروازه‌ها را بشكند.

در حالی كه آمار از برتری ژاپنی‌ها حكایت داشت؛ از تملك توپ گرفته (57 به 43 درصد) تا موقعیت‌‌های گلزنی و شوت‌های داخل چارچوب، كاستاریكایی‌ها برخلاف ژاپن از تنها موقعیت خود نهایت استفاده را بردند.

این نتیجه نه تنها به نفع كاستاریكایی‌ها و به نوعی اعاده حیثیت توسط آنها بود، بلكه آلمان دیگر تیم گروه E را كه در دور نخست به ژاپن باخته بود را خوشحال كرد. ژرمن‌ها با كسب پیروزی در دیگر بازی گروه كه امشب از ساعت 22:30 برگزار می‌شود، می‌توانند مانند سه تیم دیگر گروه سه امتیازی شوند تا همه چیز به دور آخر كشیده شود.

در حال حاضر اسپانیا با 3 امتیاز و تفاضل گل مثبت هفت صدرنشین است، ژاپن با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل صفر در رده دوم قرار دارد، كاستاریكا با 3 امتیاز و تفاضل گل منفی 6 تیم سوم و آلمان هم بدون امتیاز قعرنشین است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی