گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

استرالیا با غلبه بر تونس به صعود امیدوار ماند

تیم ملی استرالیا با كسب یك پیروزی ارزشمند برابر تونس، نتیجه بازی اولش در جام جهانی 2022 قطر را جبران كرد و به صعود امیدوار شد.

1401/09/05
17:49

به گزارش رادیو ورزش؛ در آغاز روز هفتم جام جهانی 2022 قطر، امروز (شنبه) از ساعت 13:30 به وقت تهران در ورزشگاه الجنوب و در یكی از بازی‌های گروه D تیم‌های تونس و استرالیا برابر یكدیگر قرار گرفتند كه این بازی با پیروزی یك بر صفر استرالیا همراه بود.

در این بازی اگرچه تونس تملك توپ، موقعیت‌های گلزنی و شوت‌های داخل چارچوب بیشتری داشت، تك گل دقیقه 23 میچ دوك برای پیروزی استرالیایی‌ها كافی بود. سانتری از سوی گودوین از جناح چپ روی محوطه جریمه كه در بین راه به یكی از بازیكنان حریف تغییر مسیر داد، توپ را روی سر دوك قرار داد و او هم آن را دور از دست‌های دروازه‌بان حریف آفریقایی به تور دروازه چسباند.

بعد از این گل فشار حملات تونسی‌ها بیشتر شد و یكی دو بار به طور جدی دروازه كانگوروها را تهدید كردند، اما در نهایت این تیم موفق به زدن گل تساوی نشد.

با این نتیجه استرالیا سه امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود كرد. تونس هم با همان یك امتیازی كه از تساوی بازی اولش برابر دانمارك داشت به قعر جدول سقوط كرد و كارش برای صعود بسیار سخت‌تر شد، چرا كه بازی آخر این تیم برابر فرانسه است، فرانسه‌ای كه امشب از ساعت 19:30 به وقت تهران میزبان دانمارك خواهد بود.

در جدول، فرانسوی‌ها با 3 امتیاز و تفاضل گل +3 صدرنشین هستند، استرالیا با 3 امتیاز و تفاضل گل -2 در رده دوم قراردارد و پس از آنها هم دانمارك و تونس هر دو با یك امتیاز و با تفاضل گل‌های متفاوت (صفر برای دانمارك و منفی یك برای تونس) رده‌های سوم و چهارم را در اختیار دارند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی