گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

آمریكا 0-0 انگلیس/ تساوی به نفع ایران

در آخرین بازی از شب ششم جام جهانی 2022، جمعه شب از ساعت 22:30 به وقت تهران، از گروه A در ورزشگاه البیت تیم‌های ملی آمریكا و انگلیس به مصاف هم رفتند كه این بازی بدون گل خاتمه یافت.

1401/09/05
09:50

به گزارش رادیو ورزش؛ در آخرین بازی از شب ششم جام جهانی 2022، جمعه شب از ساعت 22:30 به وقت تهران، از گروه A در ورزشگاه البیت تیم‌های ملی آمریكا و انگلیس به مصاف هم رفتند كه این بازی بدون گل خاتمه یافت، نتیجه‌ای كه به سود تیم ملی ایران است.

در این بازی انگلیس با وجود تملك بیشتر و پاسكاری بهتر بازیكنانش، طوری بازی نكرد كه بتوان گفت سزاوار كسب سه امتیاز بوده است. در واقع این آمریكا بود كه موقعیت‌های گلزنی بیشتری داشت و خطرهای بیشتری روی دروازه حریف خود ایجاد كرد. البته انگلیسی‌ها در وقت‌های تلف‌ شده نیمه دوم روی یك ضربه شروع مجدد شانس خوبی برای گلزنی داشتند كه از دست رفت.

سه‌شیرها برخلاف بازی اولش برابر ایران، مقابل آمریكا حرف زیادی برای گفتن نداشتند و تنها دو ضربه بازیكنانش داخل چارچوب بود. دوندگی فراوان و بازی درگیرانه بازیكنان آمریكا، به انگلیسی‌ها اجازه نداد كه برنامه تاكتیكی خود را به نحو احسن اجرا كنند و خطراتی كه این تیم در ضد حملات ایجاد می‌كرد هم انگلیسی‌‌ها را مجبور كرد كه با احتیاط بیشتری كار را دنبال كنند.

با این نتیجه انگلیس چهار امتیازی شد و در صدر جدول گروه B قرار گرفت. این تیم در صورت كسب حتی یك تساوی از بازی آخرش برابر ولز كه روز سه‌شنبه برگزار خواهد شد، صعود خود را قطعی می‌كند. آمریكا اما با قبول دومین تساوی متوالی با سه امتیاز در رده سوم باقی ماند و این بدان معناست كه این تیم باید در بازی آخر خود ایران را شكست دهد تا صعود كند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی