گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

توقف لیورپول در مقابل فولام با تساوی 2_2

لیورپول در هفته اول لیگ برتر و در دیداری دشوار در خانه فولام به تساوی 2-2 رسید.

1401/05/15
21:54

به گزارش رادیو ورزش؛ لیورپول كه فصل گذشته به نایب قهرمانی در لیگ برتر بسنده كرده بود، در فصل جدید و در اولین مسابقه در خانه فولام شرایط دشواری را تجربه كرد و در نهایت به تساوی 2-2 رضایت داد.

در همان دقایق ابتدایی بود كه الكساندر میتروویچ روی اشتباه ترنت الكساندر آرنولد صاحب فرصت گلزنی شده و می‌توانست از درون محوطه دروازه لیورپول را باز كند، اما ضربه او از كنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 14 و روی حركت اندرو رابرتسون، لیورپول توسط لوییس دیاز به گل رسید و البته این گل آفساید اعلام شد.

دقایقی بعد این بار رابرستون با ارسال خود روی دروازه فولام خطرساز شد، اما ضربه سر محمد صلاح دقیق نبود و به بیرون رفت. در دقیقه 24 این بار فولام روی ارسال پریرا صاحب فرصت مناسبی برای گلزنی شد، اما ضربه پالینیا از گوشه محوطه جریمه به جوئل ماتیپ برخورد كرد و به بیرون رفت.

دقیقه 32 فولام موفق شد به گل اول دست یابد. روی ارسال تماشایی تته از سمت راست، الكساندر میتروویچ بالاتر از آرنولد و با ضربه سر دقیق و فنی خود آلیسون بكر را مغلوب كرد و گل اول این مسابقه را به ثمر رساند.

لیورپول خیلی زود و روی پاس تیاگو در سمت چپ به لوییس دیاز، می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه این ستاره كلمبیایی با بدشانسی به دیرك دروازه فولام برخورد كرد و در نهایت نیمه اول با برتری 0-1 میزبان به اتمام رسید.

فولام نیمه دوم را بهتر آغاز كرد و بعد از گذشت چند دقیقه و روی اشتباه داروین نونیز فرصت داشت به گل دوم نیز دست یابد، اما ضربه كبانو در موقعیتی بسیار خوب به دیرك دروازه مرسی سایدی‌ها برخورد كرد و این فرصت فوق العاده برای افزایش اختلاف از دست رفت.

در دقیقه 62 محمد صلاح بعد از یك و دو با الكساندر آرنولد یك پاس كوتاه بسیار خوب در داخل محوطه برای داروین نونیز ارسال كرد، اما ضربه پشت پا و تماشایی این بازیكن را روداك دفع كرد و در ادامه كوتاجرز توانست توپ را دور كند.

بعد لیورپول بالاخره به گل تساوی دست یافت. ارسال زمینی محمد صلاح از سمت راست باز هم با ضربه پشت پای داروین نونیز همراه شد و این بار ستاره اروگوئه‌ای مرسی سایدی‌ها توانست با این حربه و به زیبایی دروازه فولام را باز كند.

در دقیقه 72 تیم میزبان به گل دوم دست یافت. الكساندر میتروویچ در محوطه توسط ویرژیل فن دایك سرنگون شد تا فولام صاحب یك ضربه پنالتی شود. خود این مهاجم پشت توپ قرار گرفت و با ضربه‌ای دقیق به گوشه سمت راست، برای دومین بار دروازه لیورپول را باز كرد.

بعد و روی ارسال جوردن هندرسون بود كه داروین نونیز فرصت داشت كار را به تساوی بكشاند، اما ضربه والی این بازیكن دقیق نبود و راهی به دروازه فولام پیدا نكرد.

اما در دقیقه 80 لیورپول به گل مساوی دست پیدا كرد. روی دفع توپ اشتباه مدافع فولام، توپ در مركز محوطه به داروین نونیز رسید و او با پاس كوتاه خود محمد صلاح را صاحب موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی كرد تا لیورپول بازی را به تساوی بكشاند.

در اوقات اضافی لیورپول صاحب فرصت بسیار خوبی برای زدن گل برتری شد، اما ضربه جوردن هندرسون به دیرك دروازه برخورد كرد و این موقعیت طلایی از دست رفت. تلاش دو تیم برای زدن گل برتری نتیجه‌ای نداشت و در نهایت این دیدار تماشایی با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی