گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

پایان خوب هفته دوم والیبال و شكست والیبال كانادا از ایران

تیم ملی والیبال ایران با یك نمایش كم نقص موفق به شكست كانادا شد.

1401/04/04
17:42

به گزارش رادیو ورزش؛ تیم ملی والیبال ایران در هفته اول رقابت‌های لیگ ملت‌ها پر فراز و نشیب ظاهر شد؛ جایی كه حاصل كار شاگردان بهروز عطایی كسب دو پیروزی مقابل تیم‌های چین و استرالیا و دو شكست برابر هلند و ژاپن بود.

رقابت دو تیم در لحظات نخست ست اول پایاپای پیش رفت اما از امتیاز 12 برای تیم ایران، اختلاف بیشتر و بیشتر شد تا امتیاز 17 كه مردان والیبال كشورمان چهار امتیاز از كانادا پیش افتادند. شاگردان جوزفسون كم كم به بازی برگشته و اختلاف امتیاز با حریف را كاهش دادند. در ادامه ملی‌پوشان همچنان پرتلاش به بازی ادامه دادند و در نهایت ست نخست را با امتیاز 25 بر 21 به نفع خود به پایان رساندند.

تیم ایران ست دوم را پرقدرت شروع كرد و تا زمان استراحت فنی امتیازات نزدیك به هم پیش رفت. عطایی بازیكنانش را به دقت بیشتر در بازی دعوت كرد. رقابت دو تیم تا عدد 25 نزدیك به هم ادامه یافت و در نهایت پیروز ست دوم تیم ملی كشورمان بود كه با نتیجه 27 بر 25 فاتح میدان شد.

در آمار ارائه شده از ست دوم محمدطاهر وادی یكی از بازیكنانی بود كه با 63 درصد موفقیت پاس در مناطق مختلف زمین به ویژه دو و سه داشت. مرتضی شریفی، علی رمضانی و بردیا سعادت به خواست بهروز عطایی در ست دوم به زمین آمدند.

ست سوم با تلاش ملی‌پوشان با استرس كمتر و اختلاف امتیازهای بیشتر به نفع ایران به پایان رسید تا كشورمان پنجمین برد تاریخ را برابر تیم ملی كانادا تجربه كند.

حملات بیشتر، كسب امتیاز از اشتباهات فردی حریف، عملكرد بهتر در دریافت‌ها و جنگندگی از نكات حائز اهمیت این دیدار بود. در این بازی بهروز عطایی از حضور بازیكنان جوانی چون امیررضا سرلك كه 21 سال سن دارد نیز بهره برد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی