گزارش ورزشی مسابقات از ساعت 00:00 به مدت 120دقیقه

رادیو ورزش

1 گزارش ورزشي

بازگشت معجزه آسای قهرمان لیگ انگلیس

منچسترسیتی یك بازی دراماتیك موفق شد با نتیجه 3-2 استون ویلا را شكست دهد و قهرمان لیگ برتر شود.

1401/03/01
22:18

به گزارش رادیو ورزش؛ منچسترسیتی امشب در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در اتحاد میزبان استون ویلا بود كه نهایتاً این بازی با نتیجه 3-2 به سود منچسترسیتی خاتمه یافت و این تیم قهرمان لیگ برتر انگلیس شد.

در دقیقه 37 استون ویلا برخلاف جریان بازی موفق شد دروازه منچستر سیتی را باز كند. ارسال فوق العاده لوكاس دینیه به روی دروازه با ضربه سر تمام كننده متی كش همراه باشد تا نتیجه 1-0 شود.

در دقیقه 69 استون ویلا موفق شد در كمال ناباوری گل دوم را وارد دروازه منچستر سیتی كند. فیلیپ كوتینیو بعد از یك حركت فردی فوق العاده و با ضربه‌ای دقیق دروازه منچستر سیتی را باز كرد تا نتیجه 2-0 شود.

در دقیقه 76 منچسترسیتی بالاخره توانست یكی از گل‌های خورده را جبران كند. ارسال رحیم استرلینگ به روی دروازه با ضربه سر تمام كننده ایلكای گوندوغان همراه شد تا نتیجه 2-1 شود.

تنها دو دقیقه بعد منچسترسیتی توانست گل تساوی را هم وارد دروازه استون ویلا كند. ضربه دقیق رودری به گوشه دروازه رفت تا تیم پپ گواردیولا در عرض دو دقیقه كار را به تساوی كشانده باشد.

در دقیقه 81 معجزه منچسترسیتی تكمیل شد و این تیم توانست به گل سوم دست پیدا كند. ایلكای گوندوگان دروازه خالی استون ویلا را روی پاس كوین دی بروین باز كرد تا نتیجه 3-2 شود.

در ادامه بازی منچسترسیتی به حرفه‌ای‌ترین شكل ممكن كار را كنترل كرد و اجازه خلق موقعیت به استون ویلا نداد تا بازی با همان نتیجه 3-2 تمام شود و تیم پپ گواردیولا قهرمان این فصل لیگ برتر انگلیس شود.

دسترسی سریع
1 گزارش ورزشی