صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

جمعه از ساعت 15:00 به مدت 50دقيقه

برنامه "نقد کتاب" جمعه 27 اسفند، با حضور دکتر محمد علی قره، مؤلف کتاب ورزش پیاز است، به نقد و بررسی کتاب مذکور پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ کتاب ورزش پیاز است به همت انتشارات سبط النبی منتشر شده است. چاپ اول این کتاب در تیراژ 1000 جلد و به قیمت 21 هزار تومان در پاییز 1395 به بازار آمده است.
وی، در پاسخ به این سوال که برای انتخاب فصول کتاب ورزش پیاز است از چه تکنیکی استفاده کرده اید، بیان کرد: این کتاب یک فصل دارد و با 200 برنامه می خواهد خواننده را وارد مقوله ای تحت عنوان ورزش همگانی کند و به او بگوید شما فعلاً به خاطر این دلایل باید ورزش کنید. انشالله در جلد بعدی 200 برنامه دیگر اضافه خواهد شد.
دکتر قره خاطرنشان کرد: من برای اولین بار بعد از 45 سال حضور در دانشگاه ها به یک جمله رسیدم و آن جمله این است که فقط ورزش همگانی مدال آور است.
وی، نیز در پاسخ به این سوال که شما برای پرداختن به فصل هایی که جنبه پزشکی داشتند، چه اقدامی انجام دادید، عنوان کرد: خوشبختانه دختر و داماد بنده فوق تخصص غدد هستند و اطلاعات خوبی از آنها می گیرم. تلاش من این است که ارتباط بین ورزش با تمام مسائل زندگی انسان را پیدا کنم.
مؤلف کتاب، اضافه کرد: وقتی از افراد مختلف سوال می کنیم که چرا ورزش نمی کنید، اغلب پاسخ می دهند که وقت نداریم. در این کتاب ما جلوی بهانه های مردم را گرفتیم و ثابت کردیم که وقت در کارخانه بدن ساخته می شود.
برنامه نقد کتاب، با اجرای محمدی هرجمعه ساعت 15:00 به مدت 50 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

سردبیر: شهبندی
تنظیم کننده: هانیه پرچلو

مرتبط با این خبر

  • نقد کتاب شیوه های مناسب آموزش کارآفرینی