از ساعت به مدت

رادیو ورزش

نقد كتاب

معرفی كتاب " مدیریت پروژه های ورزشی"

برنامه "نقد كتاب" روز جمعه سوم اسفند با حضور دكتر مرتضی دوستی، مولف كتاب و استاد دانشگاه به بررسی كتاب "مدیریت پروژه های ورزشی" اختصاص داشت.

1397/12/04
09:01

به گزارش رادیو ورزش؛ دكتر مرتضی دوستی، مولف كتاب و استاد دانشگاه پیرامون ویژگی های كتاب "مدیریت پروژه های ورزشی" گفت: این كتاب برای ورزشكاران، مدیران ورزشی و كسانی كه در حوزه پروژه های ورزشی مشاركت دارند؛ كاربردی است. این كتاب هم جنبه های نظری را بیان می كند و هم با مصادیق عملی آنها را تحلیل می كند.
وی ادامه داد: كتاب با اینكه بتازگی چاپ شده بازخوردهای خوبی داشته است. كتاب طبق سرفصلهای وزارت علوم نوشته شده است. ویژگی منحصر به فرد كتاب مدیریت پروژه های ورزشی این است كه در هر فصل منابع مورد استفاده همان فصل ذكر شده است. هر گزارشی كه آورده شده منبع ذكر شده و در هر فصل حداقل 15 منبع استفاده شده است.
دوستی خاطر نشان كرد: تالیف این كتاب یك كار گروهی بود و هر فصل با نام همكاری كه آن فصل را كار كرده مشخص شده است. هر پاراگرافی كه از از جایی گرفته شده با ادبیات خودمان نوشته و منبع آن هم ذكر شده است.
وی عنوان كرد: این كتاب شامل 8 فصل است كه عبارتند از مدیریت منابع انسانی، ارزیابی و كنترل، مدیریت تداركات، قراردادها و پیمان‌‌ها، مدیریت ریسك، مدیریت زمان، مدیریت سیستم‌های اطلاعات و مدیریت هزینه.
این مولف در رابطه با علت پائین بودن تیراژ كتاب تصریح كرد: با توجه به عدم حمایت از بخش خصوصی در حوزه نشر كتاب بویژه كتب ورزشی تیراژ كتابها پائین است. این كتاب با 280 صفحه به قیمت 45 هزار تومان به بازار عرضه شده است كه اگر توسط بخش دولتی چاپ شده بود، قیمت كمتری داشت.
برنامه "نقد كتاب" روز جمعه سوم اسفند با اجرای محمدی تقدیم شنوندگان شد. این برنامه هر جمعه ساعت 15:05 به مدت 25 دقیقه از شبكه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
نقد كتاب