هوادار پنج شنبه از ساعت 10:05 به مدت 80دقیقه

رادیو ورزش

هوادار

وضعیت تیم امید برای مصاف با عمان


برنامه "هوادار" پنج شنبه 29 تیر، با اخوت، سرپرست تیم فوتبال امید، درباره وضعیت تیم و دیدار نخست آن در مرحله مقدماتی رقابتهای زیر 23 سال آسیا گفتگو کرد.

1396/04/31
|
08:50


به گزارش رادیو ورزش؛ اخوت، سرپرست تیم فوتبال امید، در ارتباط با بازی نخست تیم ملی کشورمان در قرقیزستان اظهار داشت: برای این دیدار شرایط تمرینی ما از نظر سخت افزار و زمین زیاد مناسب نبود؛ البته نه اینکه نخواهند زمینی در اختیار ما بگذارند. متأسفانه شهر بیشکک امکانات بسیار ضعیفی دارد؛ حتی ورزشگاه اصلی که با میزبان به رقابت پرداختیم، ورزشگاهی محقر، قدیمی و فاقد امکانات پیشرفته یک استادیوم بود. خوشبختانه کادر فنی کار خود را به درستی انجام دادند و بازیکنان با شرایط مناسبی وارد زمین شدند و علی رغم حضور تعداد زیادی تماشاگر پر شور قرقیزی بازی را خوب شروع کردند؛ نبض بازی را در دست گرفتند و در نهایت بازی با نتیجه 2-1 به سود تیم ایران به پایان رسید.
اخوت، خاطرنشان کرد: ما چند مصدوم داریم. بازی خشن تیم قرقیزستان آسیب دیدگی روی دست ما گذاشت. کادر فنی و پزشکی تیم را از نظر فنی و روانی برای بازی دوم با تیم عمان آماده می کنند که انشالله با کسب نتیجه خوب از این بازی به دور بعد رقابتها صعود کنیم.
وی، درباره تیم عمان، حریف بعدی تیم ملی کشورمان گفت: کادر فنی تیم ملی تقریباً شناخت نسبی از تیم عمان دارد. تیم عمان و بسیاری از تیم های حاشیه خلیج فارس، تیم های با برنامه و منظمی هستند. آنچه که باید مورد توجه قرار دهیم، این است که تیم عمان و قرقیزستان با تیم کاملی شرکت کرده اند و از نظر فیزیک بسیار متفاوت هستند؛ اما با توجه به اینکه افق ما المپیک 2020 است با بازیکنان تقریباً زیر 23 شرکت کرده ایم.
برنامه "هوادار" کاری از گروه تفریحات ورزشی، امروز با اجرای اکبر ارمنده و کارشناسی منصوریان و تهیه کنندگی رستمی، با هدف ترویج فرهنگ صحیح، بهینه و اصلاحگر هواداری در حوزه ورزش، روزهای پنج شنبه ساعت 10:05 تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
هوادار