هوادار پنج شنبه از ساعت 10:05 به مدت 80دقیقه

رادیو ورزش

هوادار

وضعیت نامشخص تیم صبای قم!


برنامه "هوادار" پنج شنبه 22 تیر، با ملکی، مدیر رسانه ای تیم صبای قم، درباره وضعیت این تیم و اینکه آیا در لیگ خواهد ماند یا خیر، گفتگو کرد.

1396/04/25
|
08:16


به گزارش رادیو ورزش؛ ملکی، مدیر رسانه ای تیم صبای قم، در پاسخ به این سوال که آیا تیم صبا به فعالیت خود در لیگ ادامه خواهد داد، بیان کرد: با توجه به مشکلاتی که در پایان لیگ برای تیم صبای قم به وجود آمد، کشوری فر، مدیر عامل باشگاه و مسئولان قم تلاش و پیگیریهای فراوانی انجام دادند تا این تیم به حق خود برسد و مجدداً به لیگ برتر برگردد. متأسفانه تا به این لحظه به هدفمان دست پیدا نکرده ایم.
مدیر رسانه ای تیم صبای قم، به تلاش های مدیرعامل باشگاه برای جذب اسپانسر اشاره کرد و گفت: کشوری فر در طول مدت بعد از پایان بازیهای لیگ تا به امروز تلاشهای بسیاری برای جذب اسپانسر انجام داده است و در حال حاضر نام 2،3 اسپانسر به میان آمده و با آنها وارد مذاکره شده ایم.
وی، تصریح کرد: اکنون تیم نه موجودیت کامل دارد؛ نه تمریناتی را پیگیری کرده و نه مربی آن مشخص است. اگر مشکلی پیش نیاید، احتمالاً با نفرات جدید برای لیگ دسته یک استارت می زنیم؛ زیرا بسیاری از بازیکنانمان با توجه به اتمام قراردادشان از ما جدا شده اند.
وی، در پایان افزود: شرایط بسیار سختی پیش روی تیم صبا است و تا به امروز هیچ حرکت خاصی انجام نشده است. امید داریم تا ظرف چند روز آینده تکلیف تیم صبا روشن شود که آیا در قم خواهد ماند یا خیر.
برنامه "هوادار" کاری از گروه تفریحات ورزشی، با اجرای اکبر ارمنده، کارشناسی شهاب قاسمی و تهیه کنندگی رستمی، با هدف ترویج فرهنگ صحیح، بهینه و اصلاحگر هواداری در حوزه ورزش، روزهای پنج شنبه ساعت 10:05 تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
هوادار