هوادار پنج شنبه از ساعت 10:05 به مدت 80دقیقه

رادیو ورزش

هوادار

دیدار ایران و ازبکستان در امنیت کامل برگزار خواهد شد


برنامه "هوادار" پنج شنبه 18 خرداد، با شاهرخ عبدالرزاق، خبرنگار ورزشی، درباره وضعیت تیم ملی برای دیدار با ازبکستان گفتگو کرد.

1396/03/20
|
09:41


به گزارش رادیو ورزش؛ شاهرخ عبدالرزاق، خبرنگار ورزشی، در خصوص وضیت تیم ملی فوتبال برای دیدار با ازبکستان، اظهار داشت: ملی پوشان کشورمان بعد از بازی با مونته نگرو، یک روز تمرین داشتند و سپس به ایران بازگشتند. از دیروز صبح تیم با ترکیبی کامل تمرینات را پیش گرفت. با توجه به بازی آخرمان با سوریه در تهران، به نظرم با یک تساوی مقابل ازبکستان هم صعودمان قطعی باشد. امیداورم در این بازی ثمره تمرینات، برنامه ریزیها و اردوها را ببینیم و با یک پیروزی خوب بتوانیم راه صعودمان برای دومین بار پیاپی و پنجمین بار به جام جهانی را هموار کنیم.
وی، خاطرنشان کرد: تمرینات تیم ملی تا روز برگزاری دیدار ایران و ازبکستان، هر روز عصر در مجموعه پژوهشگاه نفت پیگیری می شود.
طبق تصمیم گیری که کادر فنی و مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال داشتند، قرار بود یک ربع اول تمرینات باز باشد و دوستان خبرنگار با تدابیر ویژه ای که در نظر گرفته شده تمرینات را پوشش دهند؛ اما متأسفانه به خاطر اتفاق تلخی که دیروز رخ داد، تمرین بسته بود. به نظرم این روند طی روزهای آینده ادامه داشته باشد.
دیروز فیفا یک نامه هشدار دهنده به فدراسیون ایران ارسال کرده است. در صحبتی که با دبیرکل فدراسیون داشتم، اعلام کرد نامه فیفا زیاد مهم نبوده و به طور کلی بیان شده که اتفاقات رخ داده فوتبال ایران و ازبکستان، عراق و ژاپن را تحت الشعاع قرار ندهد؛ همچنین یک سری اسناد و مدارک از نهادهای زیربط خواستند که اسدی اظهار کرد این اسناد را آماده و برای فیفا ارسال کرده ایم و هیچ مشکلی برای دیدار ایران و ازبکستان نیست؛ هرچند که طبیعی است مسابقه تحت تدابیر شدید امنیتی برگزار شود.
برنامه "هوادار" کاری از گروه تفریحات ورزشی، با اجرای اکبر ارمنده و کارشناسی شهاب قاسمی، با هدف ترویج فرهنگ صحیح، بهینه و اصلاحگر هواداری در حوزه ورزش، روزهای پنج شنبه ساعت 10:05 تقدیم شنوندگان می شود.

دسترسی سریع
هوادار