هوادار پنج شنبه از ساعت 10:05 به مدت 80دقیقه

رادیو ورزش

هوادار

خواهرخواندگی فوتبال ایران و روسیه

برنامه "هوادار" پنج شنبه 13 مهر، با محمدرضا ساکت، دبیر فدراسیون فوتبال، پیرامون زمان اعزام تیم ملی به روسیه و بازیهای تدارکاتی پیش رو به گفتگو پرداخت.

1396/07/15
|
09:32

به گزارش رادیو ورزش؛ محمدرضا ساکت، دبیر فدراسیون فوتبال، در ارتباط با زمان اعزام تیم ملی به روسیه گفت: روز یکشنبه ساعت 9 صبح از طریق هواپیمای چارتر تیم ملی عازم روسیه خواهد شد. مسابقه روز سه شنبه انجام می شود و پس از بازی تیم سریعاً با چارتر به کشور بازمی گردد تا بازیکنان در اختیار باشگاه ها قرار بگیرند و برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.
دبیر فدراسیون فوتبال، خاطرنشان کرد: در حال سازماندهی و برنامه ریزی هستیم که همزمان با حضور تیم ملی فوتبال در کازان روسیه و برگزاری مسابقه، شاهد امضاء تفاهم نامه قرارداد خواهر خواندگی بین فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه باشیم که این تفاهم نامه در حوزه های هماهنگی فنی، ورزشی، مدیریتی، برگزاری بازیهای دوستانه در بخش های فوتبال و فوتسال، برگزاری کلاس های آموزشی و تبادل تجربیات در بخش مارکتینگ و مدیریت به امضا خواهد رسید. این خواهر خواندگی رسماً به لیست خواهر خواندگی هایی که در حال حاضر فدراسیون موفق شده با ایتالیا، ژاپن، کره و ... داشته باشد، اضافه می شود.
وی، در پاسخ به این سوال که برای فیفادی پیش رو بازی تدارکاتی مدنظر دارید، تشریح کرد: همانطور که کی روش در رسانه ها اعلام کرده، 4 مرحله اردو داریم و بازیهای تدارکاتی را پیش بینی کرده ایم. هنوز قطعی نشده که با چه کشورهایی بازیهای تدارکاتی خواهیم داشت؛ در حال رایزنی های اولیه هستیم و انشالله بعد از قرعه کشی قطعی خواهد شد.
برنامه "هوادار" کاری از گروه تفریحات ورزشی، با اجرای اکبر ارمنده و کارشناسی شهاب قاسمی و تهیه کنندگی رستمی، با هدف ترویج فرهنگ صحیح، بهینه و اصلاحگر هواداری در حوزه ورزش، روزهای پنج شنبه ساعت 10:05 تقدیم شنوندگان می شود.


دسترسی سریع
هوادار