یک فنجان چای داغ هر روز به جز جمعه ها از ساعت 13:00 به مدت 25 دقیقه

گفتگویی صمیمی با ریاست فدراسیون گلف


برنامه "یک فنجان چای داغ" دوشنبه 26 فروردین، با دکتر حمید عزیزی، ریاست فدراسیون گلف، گپ و گفتی انجام داد.

1398/01/27
08:06


به گزارش رادیو ورزش؛ دکتر حمید عزیزی، ریاست فدراسیون گلف و دندانپزشک، در تشریح مختصری از زندگینامه خود گفت: من متولد سال 1356 هستم و در روستای الله آباد شهرستان شیروان استان خراسان شمالی بدنیا آمده ام. ما 8 فرزند بودیم که من فرزند آخر خانواده هستم. پدرم در سال 64 زمانیکه من 8 سال سن داشتم از دنیا رفت.
وی، در پاسخ به این سوال که چطور شد شما تا به اینجای کار پیش رفتید و توانستید به پست ریاست فدراسیون گلف برسید، عنوان کرد: افرادی که مانند من در شهرستان ها و روستاها زندگی کرده اند، می دانند که دوران نوجوانی و کودکی، دوران نشاط، شادابی، بازی و تفریح است. ما در خانواده های پرجمعیت روستا همبازیانی از جنس خودمان داشتیم و اصلاً وقتی برای از بین رفتن نبود. پیشرفت فرد وابسته به تفکر خود فرد و محیط است.
رئیس فدراسیون گلف، در ارتباط با دوران تحصیل خود بیان کرد: من تا سوم راهنمایی در روستا درس خوانده ام. دوران دبیرستان هم به علت اینکه دبیرستانی در روستا وجود نداشت به شهرستان شیروان آمدم. در دوران دبیرستان به واسطه علاقه شدیدی که به ورزش داشتم، از صبح تا شب به رشته های مختلفی همچون فوتبال، والیبال، بسکتبال و ... می پرداختم. علاقه من به ورزش طوری بود که بدون اینکه بدانم برنامه ورزشی سالن چیست، ساک ورزشی ام را برمی داشتم؛ به سالن می رفتم و هر رشته ورزشی که بود تمرین می کردم.
دکتر عزیزی، ادامه داد: بعد از اینکه به واسطه فعالیت در حوزه پزشکی به تهران عزیمت کردم، بحث های ورزش را همچنان دنبال می کردم. در تهران با ورزشی به نام کروکت آشنا شدم که یکی از ورزش ها و انجمن های تابعه فدراسیون گلف است. کروکت را یاد گرفتم و در مسابقاتش شرکت کردم. در دوره اخیر هم در مسابقات دوبل حائز رتبه اول شدیم. متعاقباً متوجه شدم فدراسیون گلف انتخاباتی در پیش دارد؛ ثبت نام کردم و با عرضه برنامه هایم مجمع محترم اعتماد کردند و مسئولیت فدراسیون به من واگذار شد. بنده از روزهای نخست حضور در این مسئولیت شروع به آموختن گلف هم کردم و در حال انجام تمرینات این ورزش هستم.
برنامه یک فنجان چای داغ، با اجرای منصوریان، هر روز ساعت 13:30 به مدت 30 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم علاقه مندان می شود.

دسترسی سریع
یک فنجان چای داغ