صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه ها از ساعت 13:00 به مدت 25 دقیقه


برنامه "یک فنجان چای داغ" یکشنبه 30 اردیبهشت، میزبان جواد پوستین دوز، مربی تیم های پایه فوتبال بود.


به گزارش رادیو ورزش؛ جواد پوستین دوز، مربی تیم های پایه فوتبال، در معرفی خود گفت: بنده متولد سال 1355 و ساکن استان البرز هستم. اصالت مازندرانی دارم. مربیگری را از سال 78 با تیم نوجوانان بهمن شروع کردم. از سال 79 تا 85 در خدمت تیم های نوجوانان و جوانان باشگاه پیکان بودم. سال 86 از این مجموعه جدا شدم و به جوانان استقلال رفتم که با مدیریت حسن روشن اداره می شد. سال 87 به باشگاه پیکان بازگشتم و تا سال 92 در رده نوجوانان و جوانان این باشگاه فعالیت کردم. سال 94 مجدداً به باشگاه استقلال رفتم و در خدمت تیم نوجوانان بودم که آن زمان صادق پور مدیریت را برعهده داشت.
وی، در پاسخ به این پرسش که شما چند سال فوتبال بازی کرده اید، عنوان کرد: من فوتبال را در استان البرز در تیم های نوجوانان و جوانان لالای انقلاب بازی کردم؛ اما از آنجاییکه علاقه زیادی به عرصه مربیگری داشتم، خیلی سریع از عرصه بازیگری فوتبال جدا شدم و وارد بخش آموزش شدم. کارم را با همان تیم نوجوانان و جوانان لالای انقلاب شروع کردم و به نتایج خوبی هم دست پیدا کردیم؛ اما به دلیل اینکه حمایت نشدم آن تیم را واگذار کردم و در فوتبال تهران فعالیتم را ادامه دادم.
پوستین دوز، افزود: سال 85 با کمک دو برادرم مدرسه فوتبالی را در استان البرز دایر کردیم و اکنون در همه رده های باشگاهی فعالیت می کنیم.
این مربی فوتبال، به خانواده هایی که علاقه مند هستند فرزندان خود را در مدارس فوتبال ثبت نام کنند، تأکید کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان از خانواده ها تقاضا دارم که برای ثبت نام فرزندان خود به سایت هیأت های فوتبال استان و آکادمی ملی فوتبال مراجعه کنند. آدرس و تلفن مدارس فوتبال ثبت شده در این سایت قابل مشاهده است. مربیان مدارس فوتبال ثبت شده از فیلتر کمیته آموزش مربیان عبور کرده اند.
وی، در خصوص هزینه های ثبت نام مدارس فوتبال اظهار کرد: هر ساله اداره کل تربیت بدنی استان ها هزینه های مدارس فوتبال را دسته بندی می کند که شامل درجه یک، دو و ممتاز می شود. کمیته جوانان، هیأت های فوتبال و آکادمی ملی براساس بازدیدهایی که از مدارس فوتبال دارند، این درجه ها را تعیین می کنند.
برنامه یک فنجان چای داغ، امروز با اجرای محمدرضا منصوریان، کاری از گروه علوم ورزش بود که این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 11:35 به مدت 25 دقیقه از شبکه رادیویی ورزش تقدیم شنوندگان می شود.

مرتبط با این خبر

  • حاج کناری و فراز و نشیب های دوران کشتی گیری

  • گفتگوی اختصاصی با محمد حسین خالقی فر، قهرمان سابق کشتی آزاد

  • جهان پهلوان تختی از نگاه دوستان المپیک 1964

  • جهان پهلوان تختی، اسطوره تکرار نشدنی ورزش ایران

  • گفتگویی با ناصر ابراهیمی، پیشکسوت فوتبال (قسمت سوم)

  • هم صحبت با برترین داور بین المللی والیبال ایران

  • گفتگویی با ناصر ابراهیمی، پیشکسوت فوتبال (قسمت دوم)

  • گفتگویی با ناصر ابراهیمی، پیشکسوت فوتبال (قسمت اول)

  • گفتگو با مسعود آرمات، پیشکسوت و مربی والیبال (قسمت دوم)

  • پیشکسوت عرصه رسانه، میهمان رادیو ورزش(قسمت اول)