صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز به جز جمعه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه


برنامه "همیشه با ورزش" دوشنبه 19 تیر، با فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال، در ارتباط با زمان برگزاری مسابقات لیگ و نقل و انتقالات باشگاه ها به گفتگو پرداخت.


به گزارش رادیو ورزش؛ فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال، در ارتباط با تاریخ برگزاری مسابقات لیگ و سوپر جام گفت: مسابقات لیگ هفدهم 5 مرداد ماه آغاز می شود. برنامه زمانبندی دقیق مسابقات انشالله تا فردا آماده می شود. مسابقات سوپر جام 30 تیر برگزار می شود؛ اما برخی خبرگزاریها به اشتباه تاریخ 31 تیر را اعلام کرده اند.
وی، در پاسخ به این سوال که چرا نقل و انتقالات تا بعد از شروع لیگ ادامه دارد، بیان کرد: در لیگ های معتبر اروپایی بعد از هفته چهارم و پنجم پنجره نقل و انتقالات بسته می شود. ما سال گذشته این الگوبرداری را انجام دادیم و دیدیم که تأثیرات مثبتی دارد. همه جای دنیا چه در اول فصل و چه در نیم فصل تغییرات محدودی دارند؛ خوشبختانه تیم های ما هم در تلاش هستند که خود را با استانداردهای دنیا نزدیک کنند.
فتاحی، به وجود برخی انتقادات در خصوص زمان نقل وانتقالات اشاره کرد و گفت: یک سری انتقادات وجود دارد و گفته می شود که فرهنگ این نوع نقل و انتقالات هنوز در ایران جا نیافتاده است؛ اما اینطور نیست و وقتی تغییرات کم شود، بازیکنان مجبور هستند که خود را با شرایط وفق بدهند.
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال، در پاسخ به این پرسش که آیا در برنامه مسابقات لیگ، بازیهای تیم امید هم در نظر گرفته اید، اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال رقابتهای قهرمانی باشگاه های آسیا را داریم و نیز امیدواریم که پرسپولیس به فینال برسد و قهرمان آسیا شود، مسابقات فشرده خواهند بود. در مرحله مقدماتی مسابقات که از 24 تیر تا 2 مرداد برگزار می شود، مشکلی نداریم؛ زیرا هنوز لیگ مان شروع نشده است و باشگاه ها قول همکاری داده اند. هفته نوزدهم و بیستم را درگیر هستیم و اگر بخواهیم به تیم ملی امید بازیکن بدهیم، یک مقدار مسابقات فشرده تر خواهند شد. ما راهکارهای مختلف را بررسی کرده و صد درصد به تیم امید کمک خواهیم کرد.
برنامه زنده همیشه با ورزش، با اجرای والی زاده و کارشناسی دکتر رغبتی همه روزه به جز جمعه ها از ساعت 18:30 به مدت یک ساعت و سی دقیقه تقدیم شنوندگان می شود.

مرتبط با این خبر

  • بررسی کارایی نمایندگان ورزش در نهادهای بین المللی

  • چالشهای جدی بانوان در حوزه ورزش

  • وضعیت حضور بانوان در کادر اجرایی فدراسیون دو و میدانی

  • اهمیت حضور بانوان در بدنه اصلی سازمانهای ورزشی

  • نحوه تنظیم برنامه مسابقات لیگ برتر فوتبال

  • سوابق و برنامه های رئیس جدید فدراسیون ژیمناستک

  • معیارهای اخذ مجوز حرفه ای باشگاه ها در آسیا

  • تاج: تغییرات در فدراسیون حق قانونی من است

  • الزاماتی برای باشگاه های لیگ برتری والیبال

  • رسانه های مکتوب ورزشی در معرض خطر نابودی