صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

همیشه با ورزش

هر روز به جز جمعه از ساعت 18:30 به مدت 90دقيقه


برنامه "همگام با لیگ" یکشنبه 27 فروردین، با حضور فرشاد کرمی، کارشناس و مربی فوتبال و گفتگو با امین فر، سرپرست تیم صنعت نفت، بازیهای هفته 27 لیگ برتر فوتبال را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش رادیو ورزش؛ فرشاد کرمی، کارشناس و مربی فوتبال، در ارتباط با هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال، عنوان کرد: این هفته از لحاظ تاکتیکی و نوع بازی تیم ها، هفته بسیار خوبی بود. بازیهای جذابی انجام شد؛ به طور مثال بازی پرسپولیس و سپاهان مسابقات تماشایی بود. در این هفته 16 گل در 8 بازی به ثمر رسید؛ میانگین 2 گل برای هر بازی، میانگین متوسطی است. لیگ ما می تواند بهتر از این باشد و شاهد گل های بیشتری باشیم.
وی، اضافه کرد: یکی از نکات مهم بازیهای این هفته، حضور پر شور تماشاگران بود. در بازی سپاهان تماشاگران زیادی به ورزشگاه آماده بودند که این مسئله گویای این است که وقتی ما از استادیوم های خوب استفاده می کنیم و امکانات مناسبی را برای تماشاچیان فراهم می کنیم، مردم هم به استادیوم می آیند و بازیها را از نزدیک تماشا می کنند.
امین فر، سرپرست تیم صنعت نفت، راجع به بازی این هفته تیم صنعت نفت با سیاه جامگان گفت: این مسابقه، یک بازی 6 امتیازی بود. ما به نیت برد رفتیم که فاصله 6 امتیازی مان با سیاه جامگان را به 9 امتیاز افزایش دهیم. بازی را خوب شروع کردیم و یک گل به ثمر رساندیم و صاحب یک ضربه پنالتی هم شدیم که متأسفانه کاپیتان تیم آن را به بیرون زد. سیاه جامگان در نیمه دوم بهتر بازی کرد و توانست گل مساوی را به ثمر برساند و در نهایت بازی با نتیجه مساوی به اتمام رسید.
سرپرست تیم صنعت نفت، خاطرنشان کرد: ما هنوز خیالمان بابت لیگ امسال راحت نیست؛ زیرا در فوتبال هزار نوع اتفاق می افتد و هنوز در منطقه خطر هستیم؛ اما وضعیتمان بهتر از تیم های سیاه جامگان و صبا است.
وی، در پاسخ به این پرسش که چرا در بازی با سیاه جامگان شما اخراج شدید، اظهار داشت: من فقط یک اعتراض ساده کردم. ما مربیان بزرگ را می بینیم که اعتراضات آنچنانی می کنند، اما هیچ کس کارشان ندارد. به اعتقاد من دکتر حیدری، داور مسابقه قضاوت خوبی داشت؛ اما در دقایق آخر خطایی را پشت محوطه جریمه ما گرفت که واقعاً خطا نبود و من به آن اعتراض کردم.
برنامه همگام با لیگ، کاری از گروه مسابقات ورزشی است که فردای روز بازی های لیگ جایگزین برنامه همیشه با ورزش می شود. این برنامه به تهیه کنندگی مسعود نجات و اجرای والی زاده، ساعت 17:05 به مدت 110 دقیقه تقدیم ورزش دوستان می شود.

مرتبط با این خبر

  • دلایل اعتصاب بازیکنان پرسپولیس

  • درخواست پیشکسوت فوتبال از رئیس جمهور آینده

  • ورزش همگانی، امری اجباری است!

  • لزوم تغییر مربیان با تفکر سنتی

  • رقبای آسیایی فوتسال زیر 20 سال ایران

  • مهمترین اهداف ورزشی نیروهای مسلح

  • اولویت های فدراسیون کشتی در حوزه قهرمانی

  • بررسی هفته 26 لیگ برتر فوتبال

  • افتتاح پایگاه قهرمانی استان تهران

  • تنشی بین باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال