همیشه با ورزش هر روز به جز جمعه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

رادیو ورزش

هميشه با ورزش

عملکرد تیم ملی والیبال در هفته دوم لیگ ملتها

برنامه "همیشه با ورزش" روز یکشنبه 19 خرداد با حضور ناصر شهنازی، کارشناس والیبال به موضوع عملکرد تیم ملی والیبال در هفته دوم لیگ ملتها پرداخت.

1398/03/20
09:06

به گزارش رادیو ورزش؛ ناصر شهنازی، کارشناس والیبال پیرامون عملکرد تیم ملی والیبال در هفته دوم لیگ ملتها اظهار کرد: ما برای اولین بار شروع خوبی در لیگ ملتها داشتیم. البته یکسری از تیمها مثل ایتالیا، روسیه و آمریکا جوانگرایی کردند. از طرفی لژیونرهای ما هم شرایطشان نسبت به گذشته خیلی فرق کرده است. در ضمن دو میزبانی هم در ایران داریم که شرایط را برای ما هموارتر می کند.
وی در ادامه افزود: مشکل ما در اینجاست که تا وقتی احساس نیاز نکنیم کمتر از جوانها استفاده می کنیم. در حالیکه تیمهای دنیا اینطور نیستند.
امروز در غیاب موسوی و غفور که به علت مصدومیت حضور نداشتند، یلی و مجرد خوب بازی کردند و این جوانان می توانند نقطه اتکا ما در آینده باشند.
شهنازی عنوان کرد: در مقابل برزیل بازی خیلی خوبی ارائه کردیم. به برزیلی باختیم که تیم بزرگی است. برزیل جز نادر تیمهایی است که با اکثر بازیکنان با تجربه خود حضور پیدا کرده است. اگر مدیریت درستی داشتیم احتمال برد زیاد بود. بازی با آرژانتین هم همین اتفاق در حال رخ دادن بود. شرایط ما در این بازی بهتر از برزیل بود. ما نیاز به برد داشتیم. هماهنگی بین بازیکنان با تجربه و تفکرات حرفه ای در ذهن آنها باعث شد که هماهنگی بسیار خوبی در تیم شاهد باشیم و این بازی را ببریم. روحیه جنگیدن برای کسب امتیاز به تیم ما بازگشته است. در مقابل ژاپن هم به نظر می رسید بازی سنگینی داشته باشیم ولی براحتی پیروز شدیم.
این کارشناس تصریح کرد: تیم ما این پتانسیل را دارد که به دور بعد صعود کند و حتی روی سکو برود. حالا در جدول شرایط ایده آلی داریم. هفته سوم در ارومیه است. فرانسه و برزیل به احتمال زیاد به دور نهایی راه پیدا می کنند. برای صعود به دور بعد باید با 4 تیم ایتالیا، لهستان، کانادا و روسیه بجنگیم که خوشبختانه با 3 تا از این 4 تیم در ارومیه بازی داریم و با توجه به حمایت تماشاچیان شرایط ایده آلی خواهیم داشت و اگر 2 بازی را ببریم شرایط خوبی برای صعود به دور بعد برای ما فراهم خواهد شد.
برنامه "همیشه با ورزش" روز یکشنبه 19 خرداد با اجرای اکرامی و کارشناسی خسرو والی زاده و مازیار مهرانی پخش شد. این برنامه همه روزه به جز جمعه ها ساعت 18:35 به مدت 80 دقیقه تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می شود.

دسترسی سریع
همیشه با ورزش