همیشه با ورزش هر روز به جز جمعه از ساعت 18:30 به مدت 90دقیقه

رادیو ورزش

هميشه با ورزش

علت لغو بازی ذوب آهن و النصر

برنامه "همیشه با ورزش" روز سه شنبه 31 اردیبهشت با حضور سعید آذری، مدیر عامل باشگاه ذوب آهن به موضوع علت لغو بازی ذوب آهن و النصر پرداخت.

1398/03/01
08:25

به گزارش رادیو ورزش؛ سعید آذری، مدیر عامل باشگاه ذوب آهن پیرامون علت لغو بازی ذوب آهن و النصر که قرار بود امشب (سه‌شنبه) از ساعت 22:30 در ورزشگاه کربلا برگزار شود اما روز گذشته با اعلام نماینده AFC لغو شد، اظهارکرد: آژانسهای اطلاع رسانی در سطح منطقه به AFC اطلاع دادند که شرایط برگزاری این مسابقه از نظر امنیتی در کربلا وجود ندارد. متعاقب آن فدراسیون فوتبال عراق به AFC نامه زده و درخواست لغو بازی را کرد. من و منصوریان از محل هتلمان به هتل محل اقامت نماینده AFC رفتیم. من از نماینده AFC سوال کردم که نامه فدراسیون عراق را چه زمانی دریافت کرده که پاسخ داد ظهر دریافت کرده اند.
وی ادامه داد: پرواز ما با پرواز بازیکنان عربستان تقریبا همزمان بود. جای تعجب بود که عربستان مطلع شد و نیامد ولی ما در هتل بودیم که با خبر شدیم. ما میزبان بودیم و 65 هزار دلار برای این بازی هزینه کردیم. امروز هزینه ها را به AFC اعلام و بحث غرامت را مطرح کردیم. مبرهن است که هماهنگی بین عربستان و عراق وجود داشته است. چون ما در روزهای اولی که کربلا را جهت برگزاری مسابقه معرفی کردیم، عربستان تمایل به تغییر محل بازی داشت. با توجه به اتفاق بازی الزورا و ذوب آهن درخواست تغییر محل مسابقه را دادیم. ولی AFC اعلام کرد که شرکت مسئول تبلیغات طرف قراردادش مخالفت کرده چون نمی تواند تابلوهای تبلیغاتی را به سرعت به دوبی بفرستد. AFC خوردن راکت نزدیک سفارت آمریکا و آتش سوزی در فرودگاه بغداد را مستمسک قرار داد و عنوان کرد که الویت اول و آخر ما حفظ جان ورزشکاران، هواداران و عوامل برگزاری است.
آذری تصریح کرد: این دو فدراسیون معامله کردند وAFC را با یک کار هیجانی تحت تاثیر قرار دادند و ما قربانی این معامله شدیم. البته اگر این بازی انجام می شد و خونی از دماغ کسی می ریخت تبعات زیادی برای ما درست می کردند. به احتمال زیاد این بازی 29 مه یعنی چهارشنبه آینده در دوحه قطر برگزار خواهد شد.
برنامه "همیشه با ورزش" روز سه شنبه 31 اردیبهشت با اجرای نوروزی و کارشناسی والی زاده و مهرانی پخش شد. این برنامه همه روزه به جز جمعه ها ساعت 18:35 به مدت 80 دقیقه تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می شود.

دسترسی سریع
همیشه با ورزش