عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80دقیقه

تجمع طرفداران انصاریان در بیمارستان فرهیختگان

برنامه "عصرانه" سه شنبه 14 بهمن در گزارشی با بهنام ابوالقاسم پور، پیشکسوت فوتبال درباره وضعیت علی انصاریان گفتگویی انجام داد.

1399/11/14
19:26

به گزارش رادیو ورزش؛ تغییر حال جسمی علی انصاریان باعث ایجاد تجمع هواداران این پیشکسوت فوتبال کشورمان در بیمارستان فرهیختگان شد.
گزارشگر رادیو ورزش با حضور در بیمارستان فرهیختگان جویای حال این پیشکسوت خوب ورزش کشورمان شد و از وضعیت تجمع هواداران در جلوی درب بیمارستان گزارشی تهیه کرد.
بهنام ابوالقاسم پور، پیشکسوت فوتبال در گفتگو با گزارشگر رادیو ورزش با اشاره به تجمع بیش از حد مردم در بیمارستان فرهیختگان اظهار کرد: مردم با تجمع جز اینکه به کادر پزشکی بیمارستان استرس وارد کنند، کار دیگری نمی توانند انجام بدهند. از هموطنان عزیزم خواهش می کنم که اصلاً جلوی درب بیمارستان تجمع نکنند؛ چراکه ممکن است فردی مبتلا به کرونا باشد و به دیگران انتقال بدهد.
وی در پاسخ به این سوال که تا به این لحظه جز شما، علی کریمی، علی پروین و جواد کاظمیان، کدام چهره های ورزشی برای ملاقات این پیشکسوت عزیز کشورمان در بیمارستان حضور پیدا کرده اند، اظهار داشت: خیلی از پیشکسوتان و چهره های ورزشی حضور پیدا کردند؛ اما دقیق مطلع نیستم. زیرا من در سالن بودم و از بیرون خبر نداشتم.
ابوالقاسم پور در خصوص وضعیت فعلی انصاریان گفت: پزشکان زحمت خودشان را می کشند؛ اما انصاریان شرایط خوبی ندارد. سطح اکسیژن او کاهش پیدا کرده و کادر پزشکی در تلاش هستند که به شرایط عادی بازگردد.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو با رادیو ورزش باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است که با رویکرد کارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه