عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80دقیقه

پهلوان محمد محمودی در گفتگو با رادیو ورزش: معجزه خدا در تامین ایتام

پهلوان محمد محمودی، قهرمان پیشکسوت کشتی ایران در خصوص سرپرستی کودکان یتیم و معجزه خدا در تامین نیازهای این کودکان به گفتگو با برنامه "عصرانه" پنجشنبه 6 شهریور رادیو ورزش پرداخت.

1399/06/10
14:02

به گزارش رادیو ورزش؛ پهلوان محمد محمودی، قهرمان پیشکسوت کشتی ایران درباره شروع فعالیت خود برای سرپرستی ایتام توضیح داد: من نیز در کودکی طعم فقر و سختی را چشیده ام. زمانی که پدر و مادرم تصمیم داشتند به سفر مکه بروند. مادرم راهی این سفر شد اما پدرم هزینه های حج خود را صرف حمایت از 10 کودک یتیم کرد. بنابراین این کار از 22 سال پیش شروع شده و تاکنون هم در خانواده و محله ما ادامه دارد. در حال حاضر حدود 13 هزار یتیم تهران بزرگ تحت پوشش قرار دارند و برای تامین نیازهای آنها تلاش می کنیم اما پولهایی که ما جمع آوری می کنیم به تنهایی کارگشا نیست و همیشه معجزه خدا را در تامین نیازهای این کودکان که در بیت الایتام هستند می بینم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده این گفتگو با رادیو ورزش باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است که با رویکرد کارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه