عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80دقیقه

مرتضی شهیدی در گفتگو با رادیو ورزش: نذورات در راستای کاهش کرونا و یاری نیازمندان

مرتضی شهیدی، مربی مشهدی تیم ملی کبدی کشورمان در خصوص رزمایش ورزشکاران همدل و کمک به نیازمندان در ماه محرم به گفتگو با برنامه "عصرانه" دوشنبه 3 شهریور رادیو ورزش پرداخت.

1399/06/04
11:59

به گزارش رادیو ورزش؛ مرتضی شهیدی، مربی مشهدی تیم ملی کبدی کشورمان در خصوص فعالیت های خداپسندانه خود در ماه محرم توضیح داد: در شهر مشهد کمک های زیادی از سوی ورزشکاران و مردم صورت گرفته و کمک به اقشار ضعیف روند بسیار خوبی داشته است. پس از بازگشت ما از مسابقات جهانی که بهمن برگزار شده بود؛ جمعی حدود 40 نفره از ورزشکاران سرگل کبدی اقدام به توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده کردیم. خوشبختانه همشهریان ما استقبال خوبی کردند. بنابراین تصمیم گرفتیم تا برنامه ها را گسترده تر کنیم. هرکدام از اعضای تیم ملی از استانهای مختلف بودند و تلاش کردند تا در استان خودشان کمپی ایجاد کنند.
شهیدی ادامه داد: از بهمن سال گذشته سه شنبه ها نسبت به پخش مواد غذایی اقدام کردیم. این مواد غذایی بین اقشار نیازمند پایین شهر و حاشیه شهرها توزیع می شود.
وی تصریح کرد: خوشبختانه از وقتی که ماه محرم شروع شده نذورات بیشتر شده و مردم فهیم ما به این درک رسیده اند که هرچقدر تجمعات کمتر شود و نذورات جهت دهی شوند؛ ضمن کمک به کاهش شیوع کرونا به افراد نیازمند هم کمک می شود. مردم، ما ورزشکاران را مورد محبت قرار دادند و با اعتماد به ما این وظیفه سنگین را محول کرده اند تا نذورات را بین نیازمندان پخش کنیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه کامل مرتضی شهیدی با رادیو ورزش باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است که با رویکرد کارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه