عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80دقیقه

فرید خمامی در گفتگو با رادیو ورزش: از همت پهلوانان کاراته تا تقدیر فدراسیون جهانی

فرید خمامی، قهرمان کاراته کشورمان در خصوص رزمایش ورزشکاران همدل و وضعیت تمرینات خود به گفتگو با برنامه "عصرانه" دوشنبه 26 خرداد رادیو ورزش پرداخت.

1399/03/27
08:37

به گزارش رادیو ورزش؛ فرید خمامی در گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش درباره فعالیت های خداپسندانه خود در روزهایی که با شیوع کرونا برخی از خانواده ها دچار مضیغه شده اند؛ توضیح داد: فدراسیون کاراته و قهرمانان ملی ما و ورزشکارانی که وارد عرصه المپیک شده اند قهرمانان نامدار و پهلوانان کاراته در این ایام بیکار ننشسته اند و کمک های زیادی به مردم کرده اند که آثار آن مشهود است و حتی فدراسیون جهانی کاراته از آنان تقدیر کرد.
خمامی ادامه داد: شرایط کرونایی سخت بود و مردم از لحاظ اقتصادی بسیار آسیب دیدند و روزهای تلخی بر کشورمان گذشت. استان گیلان از استانهای اولیه ای بود که تحت تاثیر این ویروس قرار گرفت و آمادگی این اتفاق را نداشت. در زمان عید نوروز و با شروع کرونا هیئت کاراته استان گیلان 50 بسته و کمک هزینه برای خانواده های نیازمند تهیه کرد و با پیشنهاد دوستانمان به موسسه های خیریه تقدیم کردیم که افراد نیازمند را می شناختند. پس از آن بیش از 100 بسته مواد غذایی شامل چای، شکر، برنج، حبوبات و روغن و ... نیز از طرف هیئت کاراته استان گیلان تهیه شد و در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان قرار گرفت و از طریق بسیج ورزشکاران در اختیار مردم قرار گرفت.
وی درباره کمک های مومنانه مردم انزلی به نیازمندان گفت: حدود 3000 بسته معیشتی از طرف ستاد بحران انزلی و از طریق مسئولین و مردم جمع آوری و توزیع شد. 1000 بسته معیشتی هم در ماه مبارک رمضان از طرف موسسه خیریه مهر یاران فردا تهیه شد. 200 بسته دیگر نیز از طرف موسسه های خیریه در اختیار نیازمندان قرار گرفت. حدود 10 تن برنج نیز از طریق مسئولین شهری تهیه شد و از طریق ستاد مدیریت بحران بین نیازمندان توزیع گردید.
برای تجهیز بیمارستان رازی رشت، مراکز بهداشت و آرامستان های انزلی نیز کمک های زیادی از طریق همین خیریه ها صورت گرفت تا مردم بتوانند این شرایط سخت را راحت تر بگذرانند.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده مصاحبه کامل فرید خمامی با رادیو ورزش باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است که با رویکرد کارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه