عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80دقیقه

سروش احمدی، ملی پوش تكواندو در گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش: از طرفداران پروپاقرص پویش همدلی ام

سروش احمدی، ملی پوش تکواندو در خصوص رزمایش ورزشکاران همدل و وضعیت تمرینات خود به گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش پرداخت.

1399/03/20
09:21

به گزارش رادیو ورزش؛ سروش احمدی، ملی پوش تکواندو درباره وضعیت تمرینات خود در شرایط کرونایی این روزها گفت: تا حد امکان سعی کردم از خانه بیرون نروم و فقط برای تمرین به جاهای خلوتی از ساحل می روم که کسی حضور ندارد.
وی ادامه داد: هنوز مسابقه ای پیش رو نداریم. از طرفی مجوز برای برگزاری اردوها صادر نشده و اعضای تیم ملی نیز در استان ها پخش هستند و تمرین با این شرایط خطر ابتلا به کرونا بالا می رود. ولی ما با مربیانمان در ارتباط هستیم تا بدنمان تحلیل نرود و حالت آمادگی خود را حفظ کنیم.
احمدی درباره حضور ورزشکاران در پویش همدلی گفت: یکی از طرفداران پروپاقرص این کمپین هستم و به تمام ورزشکاران توصیه می کنم اگر می توانند کمکی کنند دریغ نکنند زیرا چشم امید نیازمندان به ماست. شاید بتوانیم با این کمک ها دل یک نفر را شاد کنیم و لبخند بر لبانش بنشانیم.
من نیز از طرف هئیت تکواندو استان مازندران توانستم در این پویش مشارکت کنم. درخواست من از مردم عزیز و ورزشکاران و کسانی که در راس کار هستند این است به درددل های مردم گوش دهند و به آنها کمک کنند و مطمئن باشند که شاد کردن دل یک خانواده بهتر از هر کاری است؛ زیرا دعای خیر آنها پشت سرمان قرار می گیرد.
وی در پایان از مسئولین درخواست کرد: مسئولین باید به مشکلات ورزشکاران گوش دهند تا بهتر به نتیجه برسیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش که به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشکار در پویش همدلی و مواسات و ورزشکاران همدل از زبان سروش احمدی، ملی پوش تکواندو می پردازد؛ باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است که با رویکرد کارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه