عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80دقیقه

محمد گنج خانلو در گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش: متضاد کلمه موفقیت، عدم تلاش است

محمد گنج خانلو، ملی پوش دوچرخه سواری در خصوص رزمایش ورزشکاران همدل و وضعیت تمرینات دوچرخه سواری به گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش پرداخت.

1399/03/18
08:06

به گزارش رادیو ورزش؛ محمد گنج خانلو، ملی پوش دوچرخه سواری با ابراز تاسف از سانحه ای که برای خانم زرین خاک، ملی پوش دوچرخه سواری پیش آمده از تداوم تمریناتش خبر داد و افزود: ما دوچرخه سواران جاده رو هستیم و مجبوریم در این فضا تمرین کنیم. می توان فضای کوچکی را در جاده های بین شهری یا خیابان های شهر تعیین کرد تا تمرینا ایمن تری داشته باشیم. اما متاسفانه همان مکان های دوچرخه روی شهری هم محل پارک موتور ها یا رفت و آمد آنها شده است.
وی ادامه داد: عمده تمرینات من دور مجموعه ورزشی آزادی است و بین 90 تا 200 کیلومتر تمرین روزانه دارم.
گنج خانلو از ادامه لیگ ها از اول تیرماه خبر داد و تاکید کرد: متضاد کلمه موفقیت شکست نیست بلکه تلاش نکردن است.
محمد گنج خانلو درباره شرکت ورزشکاران در پویش همدلی اظهار کرد: ما هم همانند سایر ورزشکاران در این پویش شرکت می کنیم. بیشتر کمکهای ما در محدوده شهرقدس است. تلاش من بر این است تا با کمک دوستان و آشنایان و اقوام به جمع آوری کمک ها بپردازم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش که به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشکار در پویش همدلی و مواسات و ورزشکاران همدل از زبان محمد گنج خانلو می پردازد؛ باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است که با رویکرد کارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه