عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80دقیقه

ورزشكاران همدل حمید استیلی: ما متعلق به مردم هستیم و در کنارشان می مانیم

برنامه "عصرانه" رادیو ورزش یکشنبه 11 خرداد، با حمید استیلی، پیشکسوت و مربی فوتبال، درباره کمکهای مؤمنانه به گفتگو پرداخت.

1399/03/11
19:02

به گزارش رادیو ورزش؛ حمید استیلی، پیشکسوت و مربی فوتبال درباره کمک های مؤمنانه در روزهای شیوع ویروس کرونا گفت: ورزشکاران و هنرمندان از جمله افرادی هستند که همیشه در شرایط بحرانی پیشقدم هستند؛ زیرا ما جزئی از مردم هستیم و وظیفه خودمان می دانیم که کنار آنها باشیم. اکنون هم شرایط سخت اقتصادی وجود دارد. امیدوارم که هر چه زودتر دولت مردان به فکر مردم باشند. مردمان استحقاق این را دارند که بدون دغدغه و استرس زندگی عادی داشته باشند.
وی، در پاسخ به این سوال که کمک های شما بیشتر به چه شکل است، بیان کرد: چه در اتفاق سیل و چه در حادثه زلزله و ویروس کرونا بنده و دیگر دوستان به توزیع اقلام مورد نیاز پرداختیم. مدتی قبل به سیستان و بلوچستان رفتم؛ حتی لباس محلی پوشیدم و با مردم استان فوتبال بازی کردم. در این سفر یک سری وسایل ورزشی مانند توپ، گرمکن و غیره به کودکان نیازمند این استان توزیع کردیم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش که به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشکار در پویش همدلی و مواسات و ورزشکاران همدل از زبان حمید استیلی می پردازد؛ باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است که با رویکرد کارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه