عصرانه هر روز به جز جمعه ها از ساعت 17:05 به مدت 80دقیقه

حسین اوجاقی سرمربی تیم ملی ووشو در گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش : از کمک به نیازمندان حس خوبی داشتم

حسین اوجاقی، سرمربی تیم ملی ووشو و عضو بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در خصوص رزمایش ورزشکاران همدل به گفتگو با برنامه عصرانه رادیو ورزش پرداخت.

1399/03/11
05:44

به گزارش رادیو ورزش؛ حسین اوجاقی، سرمربی تیم ملی ووشو و عضو بنیاد احسان ستاد فرمان امام خمینی (ره) در خصوص رزمایش ورزشکاران همدل به رادیو ورزش گفت: ورزشکاران مرجع، مشوقی برای سایر مردم در کارهای خیر هستند. به دلیلی شرایط اقتصادی که بیماری کرونا و ... در کشورمان پیش آورده یکسری از افراد نیاز به کمکهای مادی و معنوی همنوعان خود پیدا کرده اند و ورزشکاران به عنوان گروه های مرجع مثل همیشه در صحنه حاضر شدند.
وی ادامه داد: من نیز این توفیق قسمتم شد تا بصورت نمادین و از طرف کمیته ملی المپیک با دوستانی مانند بهداد سلیمی، حسن رنگرز و ... زیر نظر بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در کار خیر شرکت کنم و از این بابت احساس بسیار خوبی داشتم.
شما می توانید از طریق فایل صوتی پیوست شنونده بخشی از برنامه رادیو ورزش که به توضیح درباره نحوه فعالیت های این ورزشکار در پویش همدلی و مواسات و ورزشکاران همدل از زبان حسین اوجاقی می پردازد؛ باشید.
عصرانه، برنامه عصرگاهی رادیو ورزش است که با رویکرد کارشناسی، تحلیلی و نمایشی هر روز به جز جمعه ها ساعت 17 به مدت 1 ساعت روی آنتن می رود.
لطفا سوالات، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق پیامک به شماره 30000306 و یا تماس با شماره تلفن های 22021387 و 22021388 با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در برنامه عصرانه پاسخگوی شما شنونده محترم رادیو ورزش باشند.

دسترسی سریع
عصرانه