تیتر اول شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

رادیو ورزش

تيتر اول

احتمال عدم همراهی لژیونرهای هندبال در مسابقات انتخابی المپیك

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 26 شهریور در گفتگو با علیرضا پاكدل، رئیس فدراسیون هندبال به موضوع عدم همراهی لژیونرهای هندبال در مسابقات انتخابی المپیك 2020 اختصاص داشت.

1398/06/26
16:55

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو ورزش؛ مسابقات انتخابی المپیك 2020 در منطقه آسیا از 26 مهر ماه در قطر برگزار می‌شود و تیم ایران با كره جنوبی، بحرین و كویت هم گروه است. ملی‌پوشان هندبال ایران از یكشنبه چهارمین اردوی آماده سازی خود را آغاز كردند اما نكته قابل توجه در این مورد حضور نداشتن لژیونرها در اردوی تیم ملی است.

علیرضا پاكدل، رئیس فدراسیون هندبال پیرامون عدم حضور لژیونرهای تیم ملی در اردوی تیم ملی و احتمال عدم همراهی آنها در مسابقات انتخابی المپیك اظهار كرد: هنوز عدم حضور لژیونرها در مسابقات انتخابی المپیك قطعی نشده است. علیرغم اینكه از یك ماه قبل مكاتبات لازم را با فدراسیون هندبال رومانی و باشگاه هایی كه لژیونرها در آنها بازی می كنند؛ انجام دادیم ولی تا به امروز فدراسیون هندبال رومانی قوانین IFF را زیر پا گذاشته و در زمانی كه باید بازیكنان را در اختیار تیم ملی قرار نمی دهد.

وی ادامه داد: در 16 اكتبر قرعه كشی مسابقات انتخابی المپیك انجام می شود و در همین زمان باید پاسپورت بازیكنان را تحویل دهیم. متاسفانه تا الان رومانی با ما همكاری نداشته است و روز گذشته نامه ای ارسال كرد كه این كار مقدور نیست و تا 17 اكتبر بازیكنان باید در لیگ بازی كنند. در این شرایط فرصتی وجود ندارد كه ما مدارك را تحویل دهیم. امروز از طریق فدراسیون جهانی و آسیایی پیگیر این موضوع خواهیم بود.

پاكدل عنوان كرد: در حال رایزنی هستیم كه این مشكل را حل كنیم. ما می‌خواستیم این مشكل را مسالمت آمیز برطرف كنیم. طبق قوانین بازیكنان باید در مسابقات رسمی در اختیار تیم ملی كشورشان باشد. در غیر این صورت طبق قوانین با فدراسیون و باشگاه برخورد می شود.

برنامه زنده "تیتر اول" روز سه شنبه 26 شهریور با اجرای اسكویی پخش شد. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت 25 دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

دسترسی سریع
تیتر اول