صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 14:05 به مدت 25دقیقه

برنامه تیتر اول دوشنبه 28 فروردین با حضور بیگدلو، نماینده روابط عمومی کمیته ملی المپیک به توضیح درباره آغاز دوره مدیریت ورزشی ویژه سرپرستان تیم های اعزامی به رویدادهای بزرگ ورزشی پرداخت.

به گزارش رادیو ورزش؛ دوره مدیریت ورزشی ویژه سرپرستان تیم های اعزامی به رویدادهای بزرگ ورزشی با حضور دبیرکل کمیته ملی المپیک آغاز شد. بیگدلو، نماینده روابط عمومی کمیته ملی المپیک در این رابطه توضیح داد: صبح دوشنبه و طی مراسم افتتاحیه با حضور شاهرخ شهبازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک دوره مدیریت ورزشی ویژه سرپرستان تیم های اعزامی به رویدادهای بزرگ ورزشی به میزبانی آکادمی ملی المپیک آغاز شد. در ابتدای این مراسم شهنازی ضمن بیان اینکه این کارگاه از مدت ها قبل جهت ارائه به سرپرستان تیم های اعزامی به مسابقات بین المللی پیش بینی و طراحی شده بود؛ گفت: سرپرست تیم ورزشی زمانی که از کشور خارج می شود دیگر در اختیار خودش نیست و باید از تجربیاتش که بصورت علمی و عملی کسب کرده بگونه ای استفاده کند که ضمن ایجاد ارتباط قلبی با ورزشکاران، مشکلات ایشان را در سفرهای برون مرزی مرتفع کنند.
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: سرپرستان تیم های ملی اعزامی باید پیش از سفر به خارج از کشور در رابطه با فرهنگ و آداب و رسوم آن کشور تحقیق نمایند. آنها همچنین باید شناخت کاملی را از مدیران و عوامل برگزاری آن رویداد ورزشی کسب کنند تا در ارتباط با این عوامل در جریان برگزاری رویداد ورزشی مشکلی پیش نیاید.
شایان ذکر است مهمترین مواردی که در این دوره سه روزه به شرکت کنندگان دوره ارائه خواهد شد؛ عبارتند از: مبانی و برنامه های آموزشی جنبش المپیک، ارزش های المپیک، ورزش و محیط زیست، رویدادهای بزرگ ورزشی و توسعه پایدار، تکنولوژی در ورزش، ورزش پاک و برابری در ورزش، انتخاب تیم برای رویدادهای ورزشی، سازماندهی اعزام به رویدادهای بزرگ ورزشی و تشریح دستورالعمل 2020 کمیته بین المللی المپیک.
برنامه زنده تیتر اول، دوشنبه 28 فروردین با اجرای زورقچیان و شهریاری و کاری از گروه تفریحات ورزشی بود. این برنامه هر روز به جز جمعه ها ساعت 14:05 به مدت بیست و پنج دقیقه تقدیم دوستداران اخبار ورزشی می شود.

مرتبط با این خبر

  • تهران میزبان 320 ورزشکار دوومیدانی در رقابتهای داخل سالن قهرمانی آسیا

  • آغاز اردوهای تیم های ملی تیر و کمان رشته های ریکرو و کامپاند

  • 6 کرسی در کنفدراسیون هندبال آسیا برای ایران

  • مراسم بزرگداشت پنجاهمین سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی

  • بکارگیری ویدیو چک در مسابقات لیگ فوتبال

  • استقبال کشورهای مختلف از مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر

  • رده بندی جدید شطرنج بازان جهان در سال 2018

  • هومن افاضلی سرمربی جدید تیم نفت تهران

  • برگزاری تست انتخابی تیم ملی قایقرانی در اسفند و اردیبهشت

  • انتخاب مجدد محسن رضوانی به ریاست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو